VELKÁ SOUTĚŽ ČTVRT MELOUNU ZA LITR aneb nakupte za 1.000 a vyhrajte 250.000 - Kč! - www.oc-sestka.cz

VELKÁ SOUTĚŽ ČTVRT MELOUNU ZA LITR aneb nakupte za 1.000 a vyhrajte 250.000 - Kč! - www.oc-sestka.cz

Rádi soutěžíte a nakupujete? Tak v tom případě neváhejte a zúčastněte se naší velké soutěže kterou jsme pro Vás v nové a ještě lepší Šestce připravili!
Otevřeli jsme pro Vás spoustu nových obchodů služeb restaurací a kaváren. Přijďte se sami přesvědčit co je u nás nového. Věříme že z našeho velkého sortimentu značek a obchodů si vybere každý. Jsme tu pro Vás! Dostanete se k nám jednoduše autem autobusem z Prahy i Kladna a dokonce i na kole po cyklostezce volba je jen na Vás. V klidu si nakoupíte a poté si můžete zasoutěžit o lákavou výhru. Šestka Vás ráda odmění!

O co se jedná a jak se můžete zapojit?

Pravidla jsou jednoduchá a soutěže se může zúčastnit opravdu každý kdo má soutěživého ducha a rád sobě nebo svým blízkým udělá radost. Vyhrát čtvrt melounu za nákup za litr nebylo nikdy jednodušší! Soutěž probíhá v termínu od 1.9.2020 do 18.12.2020 /včetně/. Losování výherce bude v neděli 19.12.2020 v OC Šestka a to v rámci poslední adventní neděle. To si nesmíte nechat ujít. My nadělujeme dříve než Ježíšek! Můžete tak udělat radost sobě nebo své rodině protože dvojitá radost je větší radost!

Vrhnout se na nákupy a začít soutěžit můžete v každém obchodě v Šestce s výjimkou hypermarketu Albert. Stačí když přijdete k stánku Fruitisimo ukážete zde obsluze účtenku z nákupu v hodnotě minimálně 1.000 - Kč vyplníte soutěžní kartu s kontaktními údaji číslem účtenky a podpisem potvrdíte souhlas s podmínkami. Následně obdržíte kupon s číslem přičemž si jednu půlku ponecháte a druhou část hodíte do krabice. Hotovo! Jste zařazeni do slosování! Jestli si nebudete něčím jistí nebojte ochotná obsluha Vám ráda s čímkoliv pomůže. Důležitá informace: Účtenku nevyhazujte pro prokázání v případě výhry.

Šťastný výherce obdrží výhru která spočívá v celkem 500 pět set kusů dárkových poukazů OC Šestka kdy každý z nich má hodnotu 500 Kč slovy: pět set korun českých. Celková hodnota výhry tak činí částku ve výši 250 000 Kč slovy: dvě stě padesát tisíc korun českých.

Uplatnění Dárkových poukazů se řídí pravidly uvedených na internetových stránkách https://www.oc-sestka.cz/darkove-poukazy/ a lze je uplatnit na prodejnách nacházejících se v OC Šestka které jsou označeny samolepkou „Zde vítáme dárkové poukazy OC Šestka”. Seznam obchodů je též uveden na internetových stránkách.

Tak na co ještě čekáte? Přijďte se k nám podívat něco hezkého si pořídit nebo překvapte dárkem někoho na kom Vám záleží. U nás si určitě vybere každý a nákupy budou jedna radost!

Těšíme se na Vás v nové Šestce!

 

Datum ukončení soutěže: 18.12.2020

Kategorie: Peníze & poukázky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o hotová jídla balená v sáčcích EXPRES MENU - www.chrudimka.cz
Velká 14denní soutěž o balíčky lepidel Herkules - www.chytrazena.cz
Soutěž o balíčky Milka Oreo White Milka Tender Cow a hravé sušenky Oreo - www.chytrazena.cz
Soutěžte s S1 Center Ostrava o 10 poukázek na nákup! - www.saller.cz
Soutěžte s S1 Center Trmice o 10 poukázek na nákup! - www.saller.cz
SOUTĚŽ o abstraktní hru NOVA LUNA - www.chrudimka.cz
Soutěž o intenzivní hydratační kúru SynCare Cellular Hydrating - www.chytrazena.cz
Soutěž o knižní novinky Ti kterým se narodíš a Ztracená v galábii - www.chytrazena.cz
Soutěžte s S1 Center Přerov o 10 poukázek na nákup! - www.saller.cz
Konec prázdninového lenošení! Buďte znovu v pohybu s MultiSportkou - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace