SOUTĚŽ o pět audioknih vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět audioknih vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

Bratrstvo neohrožených

Za svobodu na zemi i na nebi. Na život a na smrt.

Fascinující líčení historie proslulé roty E 506. pluku 101. výsadkové divize armády Spojených států. Vyhledávaný americký životopisec dramaticky a do detailu líčí její nelehkou cestu za vítězstvím která se začala psát v roce 1942 náročným výcvikem v táboře Toccoa a vedla přes první bojovou akci během Dne D v Normandii přes boje ve Francii v Nizozemsku Ardenách a Porúří až k dobytí Hitlerova Orlího hnízda v bavorském Berchtesgadenu. Ačkoli muži z této mimořádné jednotky pocházeli z nejrůznějších poměrů válka je stmelila nerozlučným bratrstvím jež bylo zpečetěno strádáním v nebezpečných bojových akcích i krví padlých kamarádů. Stali se opravdovými hrdiny protože v nich „převládla touha být lepší než ostatní'.


Dobrá znamení

Dny jsou sečteny. Třeste se vy co nevěříte. V Tadfieldu začíná apokalypsa.

Nadešel soudný den a tentokrát to není jen na zkoušku. Nadcházející sobotu po odpoledním čaji má přijít konec světa a tak si obrovská spousta lidí vzala do hlavy že se postará o to aby se to skutečně stalo. Azirafal a Crowley mezi ně nepatří. Tahle dvojka anděl s démonem si potrpí spíš na dobrou hudbu víno a knihy které pozemský život nabízí. Jeden druhého si postupně upřímně oblíbili ostatně se znají už od Počátku a tudíž nejsou zrovna nadšení z toho že by všechno mělo přijít nazmar. Mocnosti však mají s planetou svůj plán a tak Azirafal s Crowleym musí postupovat velmi opatrně aby se ho povedlo překazit. Nanejvýš opatrně. Pro začátek by bylo skvělé vypátrat Antikrista který se zřejmě někam ztratil…Projekt manželka

Láska není žádná věda ale co když o ni stojí muž s aspergerem?

Profesor genetiky Don Tillman by se rád usadil a měl rodinu jako ostatní jenže ženy ochotné o tom uvažovat vzápětí vždy něčím odrazuje. Pochopit důvod ale není v jeho moci. Šestnáctistránkový formulář plný dotazů na tělo s jehož pomocí chce tento vysoce inteligentní mimoň v bílém plášti vytřídit nežádoucí uchazečky a ideální kandidátku pojmout za zákonitou manželku prozrazuje jeho sociální neobratnost související s autistickou poruchou. Tak například: jeho vyvolená s patřičným IQ a BMI nesmí být kuřačka vymetající bary ledvinky může jíst jen výjimečně a jen ať si zkusí chodit na rande pozdě natož koketovat s pavědami. A tak dále. Nereálné? A přece jedna skvělá partie existuje: jmenuje se Rosie Jarmanová jako na potvoru nesplňuje skoro nic z Donových požadavků zato touží vypátrat kdo je jejím pravým otcem…Smrt na Nilu

„Zapadne-li slunce uvidíme měsíc.'

Linnet Ridgewayová má vše co si může žena přát. Je mladá a půvabná zámožná slavná a také zvyklá dostat vždy to po čem touží. Když ji nejlepší přítelkyně Jacqueline de Bellefort požádá aby zaměstnala mladíka Simona Doyla do nějž se bláznivě zamilovala a chce si ho vzít majitelka obrovského panství jí velkoryse vyhoví. Věci však naberou spád a paní Doylovou se záhy stává okouzlující Linnet.

Novomanželé vyrážejí na svatební cestu do Egypta kde dovolenou tráví i detektiv Hercule Poirot který tuto anglickou celebritu zná stejně dobře jako zbytek turistické výpravy. Pozorný Belgičan si rovněž vzpomíná co ho napadlo při jeho prvním londýnském setkání se Simonem a jeho bývalou milenkou jež se k rozhořčení mladého pána i jeho choti k jejich plavbě po Nilu připojila. Jednoho večera dojde na luxusní lodi Karnak k žárlivé scéně která vyústí v Simonovo postřelení. Nehodu hned ráno zastíní ještě větší tragédie: kdo z pasažérů má na svědomí smrt paní Doylové? A kam se poděl její perlový náhrdelník?


Úzkosti a jejich lidé

Buď lže jeden nebo všichni. Někdo ví kde se ten pachatel skrývá…

Takhle by mohl znít závěr vyplývající z výpovědí osmi svědků prapodivného přepadení které provedlo „to pako s pistolí' přestože vlastně nic drsného neplánovalo… K politováníhodnému incidentu došlo den před silvestrem při prohlídce bytu kam však zdaleka ne všichni zájemci dorazili s úmyslem najít si nový domov. Jakmile místní policisté podivuhodného zločince v objektu zamknou a osvobozená rukojmí odvedou k podání svědectví na služebnu ukáže se že pachatel mezitím zmizel. Odhalí strážci zákona Jim a Jack kam se padouch vypařil a proč jsou všichni tak střelení a rozčilení?


Chcete-li vyhrát jednu z pěti audioknih z vydavatelství OneHotBook odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.9.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Veselý i strašidelný Halloween s Dedoles - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o knížku Školní štěně - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Dlouhá trať - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace