SOUTĚŽ o vitamíny minerály a doplňky stravy značky JML - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vitamíny minerály a doplňky stravy značky JML - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 27. 7. 27. 8. 2020

MultiMax POWER energy

Trvalá zátěž kterou sebou přináší moderní doba spojená s nadměrným stresem únavou nedostatkem pohybu znečištěním životního prostředí často kombinovaná s nesprávnou životosprávou klade stále větší nároky na odolnost lidského organismu. Snaha o pomoc našemu tělu v tomto nelehkém zápase formou zajištění přiměřeného množství vitamínů a minerálů se stává rutinní součástí každodenního života.

JML nyní přichází s novou vylepšenou formou komplexního multivitaminového preparátu vyznačujícího se systémem tzv. postupného uvolňování. Naše tělo je schopno z vitamínů a minerálů které přicházejí do organismu využít v čase jen v omezeném množství. Je-li po užití běžné tablety vstřebané množství vitamínů příliš vysoké dochází u většiny z nich k vyloučení ledvinami bez užitku z organismu ven. Uvedený negativní jev je u těchto tablet potlačen a vstřebávání účinných látek je zajištěno rovnoměrně v průběhu dne.


SójaMax Lecitin

Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním sójových bobů za studena. Lecitin je přirozenou a neoddělitelnou součástí lidského organismu účastní se metabolismu tuků je nezbytnou součástí buněčných membrán. Cholin je klíčovou součástí chemické látky acetylcholinu sloučeniny která má nezastupitelné místo v činnosti nervového systému a svalů. Inositol je důležitou součástí fosfolipidů které tvoří přirozenou stavební složku buněčných membrán a je nositelem pevnosti membrán zejména jaterních a nervových buněk.


BetaMax Karoten

Beta-karoten v lidském těle slouží jako provitamin z něhož se tvoří vitamín A. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku pokožky a sliznic. Podílí se na funkci imunitního systému a na udržování normálního metabolismu železa.
JML BetaMaxKaroten je vyráběn nejmodernější výrobní technologií ve formě měkkých želatinových kapslí. Vzhledem k dostatečnému obsahu účinné látky stačí užívat pouze 1 kapsli JML BetaMaxKarote­nu denně.

Pro udržení účinnosti a kvality je JML BetaMaxKaroten balen v bílé plastové láhvi zabraňující přístupu vzduchu světla a vlhkosti.


Chcete-li vyhrát vitamíny minerály a doplňky stravy značky JML odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky Chrudimka.cz a JML Fitness Line na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.8.2020

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Příběh tantry - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace