SOUTĚŽ o knihy TRAVEL BIBLE a TRAVEL JOBS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihy TRAVEL BIBLE a TRAVEL JOBS - www.chrudimka.cz

Travel Bible

Třetí vydání cestovatelské bible po kterém čtenáři dlouho volali. Bestseller posledních několika let se opět dočkal výrazného rozšíření a mnoha aktualizací. Všem cestovatelům tak nabídne ještě víc a bude jim plnohodnotným průvodcem.

Cestovat může každý. S hypotékou s kariérou v korporátu i s malými dětmi. Chce to jen znát pár důležitých triků od těch kteří už svůj batoh sbalili. A přesně ty dali cestovatelé Matouš Vinš a Petr Novák v knize dohromady. Zdaleka přitom nečerpali jen z vlastních zkušeností oslovili i mnoho ostřílených kolegů dobrodruhů a světoběžníků. Travel Bible je návod na to jak velkou pouť vůbec začít a jak si ji naplno užít. Po jejím přečtení přestanete jen snít a skutečně vyrazíte do zemí kam už se tak dlouho toužíte podívat. Zažijete věci na které do konce života nezapomenete a poznáte místa která neuvidíte ani v National Geographic.

V knize zjistíte jak si na cestu našetřit jak sehnat levné letenky a jak neutratit zbytečně mnoho za ubytování. Cestovat se dá i chytře zdaleka není potřeba šetřit za každou cenu. Uvědomíte si že nejlepší způsob je co nejvíce splynout s místními obyvateli a přestat se chovat jako turista. V druhé části knihy vám autoři přiblíží možnosti dobrovolničení a práce na cestách přidají své zkušenosti s digitálním nomádstvím a pomůžou vám se osvobodit z klasických pracovních stereotypů. Závěr knihy věnují možnostem jak si díky zážitkům fotkám a videím z cest vydělat na objevování dalších zemí. Stát se profesionálním cestovatelem…

Travel Jobs

Kdo by nechtěl vyrazit do světa třeba na rok v kuse? Jediné co většinu z nás brzdí jsou peníze. Ukážeme ti jak si je vydělávat průběžně! Cestovat pak můžeš třeba celý život. Čeká tě víc než 100 možností jak se živit cestováním stát se digitálním nomádem nebo si na cestách občas přivydělat. Ber knihu jako průvodce do světa nekonečných příležitostí které dnešní svět nabízí. Petr Novák Tvůrce digitálních produktů a funkčních webů. Cestování postupně přizpůsobil osobní i pracovní život a každý rok musí navštívit minimálně jednu zemi ve které nikdy nebyl. Zatím plní plán na 600 %. Matouš Vinš Cestovatel publicista marketér a fotograf. Může pracovat odkudkoliv a většinu roku toho naplno využívá žije jako digitální nomád. Léto tráví v Evropě v zimě ho potkáte nejčastěji v JV Asii či Austrálii.


Chcete-li vyhrát knihy TRAVEL BIBLE a TRAVEL JOBS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.8.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Příběh tantry - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace