SOUTĚŽ o party rodinnou hru BANANAGRAMS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o party rodinnou hru BANANAGRAMS - www.chrudimka.cz

Sklízejte trsy uzrálých slov!

Bananagrams je svižná slovní hra v níž nejde o vychytaná slova a počítání bodů ale pouze o rychlost.

Před začátkem hry si hráči vezmou ze společné zásoby rovný počet kamenů s písmeny. Po té co je otočí lícem nahoru začínají vytvářet slova. Nemají k dispozici žádnou desku ani nezapisují skóre. Pouze před sebou každý zvlášť vytvářejí jakousi mřížku ze slov. Slova musí být čitelná zleva doprava případně shora dolů.

To co jednou položí na stůl rozhodně není definitivní. Písmena klidně mohou přeskupit a použít na tvorbu jiného slova. Jakmile některému z hráčů dojdou kameny zvolá 'peel” a všichni hráči si ze společné zásoby vezmou po jednom kameni. Pokud se některému z hráčů nějaké písmeno vyloženě nehodí může ho po zvolání 'dump” do zásoby vrátit avšak na oplátku si musí další tři kameny nalosovat.

Jakmile je v zásobě méně písmen než jaký je počet hráčů a jednomu z hráčů se podaří použít všechny své kameny zvolá takový hráč 'bananas” a hra končí. Vítězem se stává pouze tehdy jsou-li všechna jeho slova správná.


Chcete-li vyhrát party rodinnou hru BANANAGRAMS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.8.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o tři kuchařské knižní novinky - www.chrudimka.cz
Soutěž o tři komiksy Pokémon - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace