SOUTĚŽ o knihu 100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu 100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku - www.chrudimka.cz

Nechte se inspirovat knihou plnou fotografií a vydejte se na stovku jednodenních výletů do nejkrásnějších oblastí České republiky a Slovenska. Výběr jednotlivých kapitol knihy nabízí pestrou mozaiku krajinných a přírodních krás ročních období i stylů cestování. Vydat se můžete na pěší výstupy na vyhlídkové vrcholy na kole projedete rovinatější a mírně zvlněné oblasti na kanoi nebo kajaku splujete romantické řeky a na běžkách prozkoumáte nejvyšší oblasti hor. Pro zpestření vás inspirujeme i méně obvyklými aktivitami jako jsou výlet na koních plavba na mořském kajaku skialpinismus nebo výpravy do podzemí. U výletů jsou uvedeny barevné mapy tipy na občerstvení či informace o náročnosti.


Chcete-li vyhrát knihu 100 nejhezčích výletů po Čechách a Slovensku odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.8.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o originální Adventní kalendář plný sušenek - www.advent-kalendar.cz
Soutěž o komiks Mezi světy - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace