SOUTĚŽ o deskovou hru Vzhůru na vlastivědu! - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru Vzhůru na vlastivědu! - www.chrudimka.cz

Vlastivěda zábavnou hrou to je desková hra Vzhůru na vlastivědu! Určitě si ji zamilujete!

Děti si zábavnou a soutěživou formou procvičí to nejdůležitější z učiva vlastivědy na prvním stupni ZŠ. Promyslete si každý krok který uděláte! Taktizujte! A co dospělí budou ve vlastivědě válet? Nebo je děti s přehledem porazí? Hra je určena pro podporu výuky vlastivědy na základních školách ale i doma si děti s rodiči užijí skvělou zábavu.

Hra je určena pro 2 6 hráčů pro děti i dospělé.


Principem hry je projít se svou figurkou herní plán okolo celé České republiky. Na cestě však čeká řada záludných otázek z oblasti zeměpisu dějepisu a občanské výchovy. Troufnete si na jejich zodpovězení? Zorientujete se ve slepé mapě? Poznáte nejznámější české památky na fotografiích? Za každou správnou odpověď si můžete hodit kostkou a posunout se na herním plánu o kousek dál. Je to zábava! A taky se dozvíte spoustu užitečných znalostí které vás někdy překvapí a někdy pomůžou při hodinách vlastivědy ve škole!

Otázky jsou koncipovány tak aby dětem rozšířily znalosti. A i dospělí se často něco přiučí.

Chcete-li vyhrát deskovou hru Vzhůru na vlastivědu! odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.7.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace