SOUTĚŽ o knižní novinku KORUNA EVROPY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knižní novinku KORUNA EVROPY - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 5. 6. 5. 7. 2020

45 evropských vrcholů za 361 dní. Neuvěřitelná odysea dobrodruha a profesionálního fotografa Jardy Zaorala.

Nejslavnější horolezci zdolávají nejvyšší hory všech kontinentů. Dobrodruh Jarda Zaoral vyzval 45 nejvyšších vrcholů Evropy. Pokořil je za 361 dní a vytvořil světový rekord ale především si odnesl nezapomenutelné zážitky. Kde mají nejlepší vrcholové pivo? Jak se stoupá na horu se smetákem? Kam vás zadarmo nepustí? Inspirujte se zážitky které doprovází úchvatné fotografie i rozhovory s českými lezci jako Radek Jaroš nebo Adam Ondra!

Jarda Zaoral podnikl unikátní expedici Koruna Evropy při které zdolal nejvyšší hory každého státu Evropy. Celý projekt dokázal uskutečnit za 361 dní a vytvořil tím světov rekord v nejrychlejším výstupu.

Dokončit úspěšně expedici samozřejmě nebylo jen tak. Každý ze 45 vrcholů přinesl nějaký zajímavý příběh od setkání s medvědem v Černé Hoře přes bouračku ve Skotsku až po laviny v Lichtenštejnsku.

Jarda rozhodně není žádný horolezecký profesionál. Naopak udělal v horách několik přešlapů a s každým vrcholem se naučil něco nového. Chybám se čtenář zasměje a zároveň se díky zajímavým rozhovorům se slavnými českými horolezci které prokládají knihu Radek Jaroš Adam Ondra Renata Chlumská poučí.

I když se vám může zdát jako bláznivý nápad vylézt během jediného roku na 45 hor všech evropských států Jarda vše zvládl v klidu a splnil si svůj sen který přinese radost i vám. Kniha je inspirací na výlety či expedice pro širokou veřejnost na. Svou horu si vybere jak začátečník tak zkušený horal. Nechybí ani praktické informace o jednotlivých výstupech a mapky jak se nejlépe dostat na jednotlivé vrcholy.

Jarda je vášnivý fotograf a tak se snažil zprostředkovat krásu hor prostřednictvím svých fotografiích.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří knižních novinek KORUNA EVROPY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 5.7.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

25 let s vášní pro balíky - www.ppl.cz
Vyhrajte tři knihy Hafani Madla a já - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace