SOUTĚŽ o knihu Ovládněte Instagram - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Ovládněte Instagram - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 28. 5. 28. 6. 2020

Zajímá vás jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker vám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní to představuje její hlavní pracovní náplň. V čem tkví její úspěch? Napoví vám stránky této knihy kterou pro vás Sara napsala.

Kniha se dělí do čtyř hlavních kapitol: Vyprávění příběhů Fotografování Archiv vlastního života a Sdílení vlastního světa.

V každé kapitole vám autorka prozradí spoustu užitečných rad a tipů které můžete v instagramovém světě využívat. Poradí vám například jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici světlo a na to co přitahuje pozornost. Ukáže vám jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat ať už půjde o fotografování jídla přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla která sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to jak fotografie upravuje anebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům.

Najdete zde také několik praktických cvičení která vám pomohou probudit vaše smysly a zaměřit se na věci důležité pro vaši vlastní životní cestu.

Kniha je plná inspirace a cenných rad pro zdokonalení vašich dovedností a nemusí se to týkat jen Instagramu. Rady a triky můžou mít uplatnění i ve fotografování obecně.

Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih Ovládněte Instagram odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.6.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

25 let s vášní pro balíky - www.ppl.cz
Vyhrajte tři knihy Hafani Madla a já - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace