SOUTĚŽ o novinky knižní značky ESENCE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o novinky knižní značky ESENCE - www.chrudimka.cz

Máme doma vegana

Když se někdo z členů rodiny rozhodne přejít na veganské stravování nemusí to znamenat větší zátěž při přípravě rodinných jídel ani ošklíbání „masožravců' nad talířem s večeří.

Kuchařka Máme doma vegana přináší svěží zdravé recepty na jídla připravovaná z rostlinných surovin které se dají snadno upravit tak aby vyhovovala i pojídačům masa a vegetariánům případně může být inspirací pro rodiny které přecházejí na flexitariánství. Najdete tu pokrmy na každý den a pro každého od snídaní přes svačiny k hlavním chodům a lahodným dezertům s nutričními tipy a flexibilními možnostmi to všechno z knihy Máme doma vegana dělá nepostradatelnou kuchařku pro 21. století.


Špetka chuti

Dietní jídlo které nikdy nechutnalo tak dobře; kuchařka receptů z nejnavštěvovanějšího britského blogu kterou musíte mít doma! Kate Allinsonová a Kay Featherstoneová na blogu pinchofnom.com sdílí s početnou komunitou lahodné recepty které pomáhají milionům lidí dobře vařit dobře jíst a přitom hubnout. Kuchařka z těchto receptů umožní kuchařům začátečníkům i těm zkušenějším vychutnat si výborné a syté pokrmy plné chutí. Zároveň to jsou jídla která přispívají k hubnutí jsou přístupná každému protože nenutí k počítání žádných bodů a odpírání některých surovin ale recepty vyhovují populárním dietním programům. Kuchařka obsahuje rovnou stovku skvělých receptů třicet tři z nich je vegetariánských. Každý recept je vyzkoušený a otestovaný dvaceti členy komunity Pinch of Nom kteří potvrdí že výsledný pokrm je zdravý chutný a mimořádně snadný na přípravu. Všechna ta jídla jsou tak lahodná že by nikdo nevěřil jak minimální počet kalorií obsahují. Recepty nejsou doplněné „hodnotami' jako většina jiných dietních kuchařek místo nich jsou tu ikonky které vás dovedou k těm které vám budou nejvíc vyhovovat ať už hledáte něco vegetariánského jídlo s sebou chcete nakrmit čtyřčlennou rodinu nebo při přípravě potřebujete ušetřit čas. Autorky vlastní restauraci v severozápadní Anglii Kate Allinsonová tam pracuje jako šéfkuchařka. Blog Pinch of Nom vytvořily s cílem naučit lidi vařit. Psaly na něj recepty na zdravá a přitom dietní jídla a Pinch of Nom je dnes nejnavštěvovanějším food blogem ve Velké Británii s aktivní a nadšenou online komunitou s téměř dvěma miliony sledujících.


Chcete-li vyhrát jednu ze dvou novinek knižní značky ESENCE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.6.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Příběh tantry - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace