SOUTĚŽ o karetní sérii her SIMILO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní sérii her SIMILO - www.chrudimka.cz

Najděte ukrytou postavu!

Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem protože oba vládli egytpské říši nebo má blíže k Caesarovi který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii cíl zůstává stejný odhalit mezi 12 osobnostmi tajnou postavu.

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Jeden z nich vždy napovídá pomocí karet nápovědy. Pokud kartu nápovědy zahraje svisle znamená to že hledaná postava má s postavou z nápovědy něco společného. Vodorovně vyložená karta značí že je mezi postavami velká odlišnost. Podaří se vám pomocí nápověd odhalit hledanou postavu?

Similo jsou jednoduché karetní hry pro hráče od 7 let. Jedna partie zabere asi 10 minut. Jednotlivé varianty hry lze mezi sebou kombinovat.

Deduktivní karetní hry Similo Pohádky Similo Historie a Similo Báje obsahují vždy 30 karet postav a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Chcete-li vyhrát karetní sérii her SIMILO odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 6.6.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace