SOUTĚŽ o deskovou hru LEGENDY ZÁPADU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru LEGENDY ZÁPADU - www.chrudimka.cz

Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina. Na Divokém západě si svou rolí nemůžete být tak docela jistí takže se vám snadno stane že ačkoliv začínáte jako klaďas snadno sklouznete na opačnou stranu. V roli záporáka si pak můžete třebas zkusit vykrást banku a následně to oslavit v saloonu partičkou pokeru a pořádnou pitkou. Legendy Západu jsou parádní zážitkovou strategickou hrou s westernovou tematikou.

Hrát můžete za slavné postavy Divokého západu které se však mohou v průběhu hry tak trochu odchýlit od svého původního založení. Získáváte totiž tzv. body psanců a strážců zákona které jednak vyjadřují to na které straně stojíte a rovněž to jak si na své straně zákona vedete. Pokud však přijdete k byť jedinému bodu opačné strany všechny dosud nabyté body ztrácíte.

Chcete-li vyhrát deskovou hru LEGENDY ZÁPADU odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.5.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace