SOUTĚŽ o novinky knižní značky ESENCE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o novinky knižní značky ESENCE - www.chrudimka.cz

501 NEJLEPŠÍCH cviků pilates

501 nápaditých cvičení která vám pomůžou udělat si trénink pestřejší a komplexnější. Díky cvičení pilates zlepšíte svou kondici zpevníte tělo a dosáhnete optimální koordinace pohybů.

Zásady které je třeba při cvičení dodržovat:

soustředěnost pohybu
řízený pohyb
pohyb vycházející ze středu těla
plynulost pohybu
přesnost pohybu
dýchání


Ptáci na zahradě

Zahrada to není jen plocha na které pěstujeme nejrůznější druhy květin a zeleniny ale také prostor k životu pro spoustu zvířat. Patří sem i nejrůznější druhy ptactva. Tato praktická příručka obsahuje řadu podrobností ze života ptáků ať už jde o druhy stálé či tažné. Ukazuje jak se postarat o ptáky krmivé nebo nekrmivé jak jim pomoct při hnízdění kdy kteří ptáci během dne zpívají jaká je jejich oblíbená potrava a čím si je naopak spolehlivě odradíte.


365 nízkosacharidových receptů

Stále víc lidí sází na nízkosacharidovou dietu. Pokud chcete zároveň dobře jíst a udělat něco pro své zdraví dobíjet energii cítit se fit a s tím dosáhnout a udržet požadovanou váhu pak je pro vás nízkosacharidová dieta to pravé. Začněte svůj den s křupavým oříškovým müsli nebo lahodnou omeletou na poledne si do práce připravte thajský kuřecí salát s čínským zelím a mrkví nebo květákové kari večer si pochutnejte na cuketových těstovinách a la carbonara a s oříškovými lanýži jablkovým koláčem nebo mangovým trifle ke svačinám budete naprosto spokojeni.
Ať s nízkosacharidovou dietou začínáte nebo ji dodržujete už delší dobu tato kuchařka vám poskytne nápady pro každý den v roce a pro každou příležitost. Ať hledáte hlavní jídla s masem nebo rybami nebo bez nich polévky malá jídla a občerstvení saláty nápady na snídani dezerty koláče a pečivo všechny recepty najdete v této jedné knížce.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří novinek knižní značky ESENCE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.5.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Příběh tantry - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace