SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh FOR BEAUTY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh FOR BEAUTY - www.chrudimka.cz

Oblíbené tradiční mezinárodní veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA které byly mnoho let konkurenčními veletrhy se v roce 2019 konečně spojily. A pro Vás návštěvníky to přineslo mnoho pozitiv. Veletrhy se konečně konaly na jednom jediném místě a pouze za jedno vstupné.

Nyní si Vám dovolujeme sdělit další důležitou změnu. Naše veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa mění název. Od jara 2020 je budete moci navštěvovat pod jednotným názvem FOR BEAUTY. Důvodem je fakt že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.


Nadále platí že se bude veletrh FOR BEAUTY konat dvakrát ročně. Vždy na jaře a na podzim. A už výhradně na výstavišti v Letňanech. Veletrh kosmetiky kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž manikúru a pedikúru kosmetiku péči o vlasy vybavení salonů SPA centra a přístroje pro pleť a tělo dále na současné trendy v kosmetických oborech zejména na anti-aging dermatokosmetiku modelaci postavy wellness relaxaci ale také na zdravý životní styl.

Jarní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 3. 4. 4. 2020
a podzimní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 9. 10. 10. 2020.

Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů.

Na jarním veletrhu probíhají mezinárodní soutěže v malování na tělo BodyArt Czech soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP Česko-Slovenskou soutěž holičů/barberů BarberBattle profesionální týmová soutěž ve složení vizážista kadeřník a nehtový designer TOP IMAGE LOOK mezinárodní kreativní makeup soutěž IUM MAKE-UP COMPETITION PRAGUE a online semifinále make-upové soutěže MAKE-UP Mistrovství ČR.

Na podzimním veletrhu se můžete těšit na soutěže v podobě Mistrovství v líčení České republiky MAKE-UP Mistrovství ČR dále celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czech a Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech 2020.

FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností. Být u nás a s námi se Vám všem prostě vyplatí.


Dvoudenní program bude opravdu nabitý a rozmanitý.
Těšíme se na Vás!

www.veletrhkosmetiky.cz


Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh FOR BEAUTY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.3.2020

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři dárkové sady s vínem! - www.vinotrh.cz
Soutěž o kontejner palivového dřeva - www.palivove-ostrava-drevo.cz
Soutěž o slevový poukaz na 500 Kč na Alza.cz! - https://www.abkupony.cz/
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 3/2020 - https://slevovykupon.net/
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 3/2020 - www.armik.cz
Soutěž o pohádkovou knihu Na velrybě - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace