SOUTĚŽ o deskovou hru NOCTILUCA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru NOCTILUCA - www.chrudimka.cz

Noctiluca je opravdu pěkná originální strategická hra v níž sbíráte světélkující podvodní stvoření. Ačkoliv by se mohlo zdát že jde o pouhé sbírání kostek systém je tak propracovaný že neustále musíte přemýšlet nad tím jak protihráčům nahrát méně než je nezbytně nutné. Trochu nahrávat jim totiž budete muset v každém případě.

Za těch nejteplejších nocí se jinak klidné vody naplní mihotavými světýlky to se začínají probouzet dřímající svítilky. Na lidské zdraví mají povzbuzující účinky a proto jsou žádaným artiklem u mnoha léčitelů. Pouze ti nejzkušenější potápěči dokáží tato tajemná zářící stvoření pod hladinou najít a doručit je léčitelům po celé zemi.


Hrací deska představující vodní plochu se zaplní 104 průsvitnými barevnými kostkami blyštivými svítilkami. Pro ty se hráči potápí až na samotné dno jezírka ukrytého hluboko v džungli a sbírají je do nádob aby je následně mohli předat léčitelům. Jakmile se jim nádoby podaří zaplnit získávají body.

Hra je založena na unikátním principu sbírání kostek. Pro ty se hráči vydávají z pobřeží. Obvykle jich nasbírají více než potřebují. Přebytky musí poslat dál takže musí dobře rozmýšlet nejen nad tím co se jim hodí do jejich nádob ale i nad tím jak svým výběrem zbytečně nenahrát protihráčům. Unikátní je i způsob bodování. Každá další naplněná nádoba je za víc bodů a nádoby si hráči mohou do jisté míry vybírat sami.

Chcete-li vyhrát deskovou hru NOCTILUCA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.4.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace