SOUTĚŽ o vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích - www.chrudimka.cz

Po prodaných podzimních koncertech míří Tomáš Klus s Cílovou skupinou a Janáčkovou filharmonií Ostrava do Pardubic. Vystoupí ve středu 11. 3. 2020 v 19:30 v enteria areně v Pardubicích. Pro návštěvníky je připraven jedinečný projekt který vznikl propojením zdánlivě odlišných žánrů.

Spolupráce Tomáše Kluse a jeho kapely Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonii Ostrava začala již v loňském roce. Společně vystoupili na vícero akcích v rámci České republiky a pokaždé se setkali s vynikající reakcí publika a tak přišla myšlenka na pokračování velmi úspěšně započaté spolupráce. Díky tomu bylo natočeno první společné album Klusymfonie s písněmi Tomáše Kluse v aranžích pro symfonický orchestr a zároveň tento hudební skvost vyrazil na tour. Na konci loňského roku s tímto projektem navštívili Ostravu Brno Bratislavu Prahu.

Autorem nevšedních aranží písní na albu Klusymfonie včetně dosud nikdy nehraných úprav novinek z alba SPOLU je člen Cílové skupiny skladatel a baskytarista Jan Lstibůrek. Postaral se také o aranže na první společný koncert s Janáčkovou filharmonií Ostrava a tehdy poznamenal: „Absolutní volnost kterou jsem pro tvorbu symfonických aranží od Tomáše dostal je skvělá a zároveň zavazující. Snažili jsme se na skladby podívat novou optikou. Ne jenom připsat další nástroje ale většinu písní nově vystavět tak jako kdyby přímo pro setkání Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonií vznikala. Album se v prodeji objevilo v průběhu listopadu zároveň s připravovaným turné.

Diváci v pardubické enteria areně se mohou těšit na nevšední kulturní zážitek který je připraven pro každého který si rád poslechne něco zajímavého netradičního a překvapivého.


Chcete-li vyhrát dvě vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.3.2020

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o party hru se slovy TEAM WORDS - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Hitler a Habsburkové - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace