SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál WE WILL ROCK YOU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál WE WILL ROCK YOU - www.chrudimka.cz

Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN poprvé v češtině! Na jaře 2020 v PRAZE BRNĚ A OSTRAVĚ.

Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál WE WILL ROCK YOU míří na jaře do Prahy Brna a Ostravy v české premiéře. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody I Want to Break Free Radio Gaga We Are the Champions Somebody to Love nebo Flash zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.

Muzikál WE WILL ROCK YOURockový muzikál který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií skvělým pěveckým podáním a svérázným humorem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj kytaru Briana Maye.

Tento prestižní muzikálový projekt zastřešuje jeden z nejúspěšnějších českých režisérů a producentů Petr Novotný který má na svém kontě české premiéry takových světových hitů jako jsou Les Misérables Bídníci Jesus Christ Superstar nebo Fantom opery.

V hereckém obsazení figurují hvězdy českých muzikálů i mladí talentování zpěváci Bohouš Josef Jan Kopečný Kamila Nývltová Michaela Nosková Markéta Procházková Petr Kutheil Peter Pecha Veronika Vyoralová Johnny Rose Andrea Gabrišová Tereza Martinková a další. Na jevišti vystoupí celkem 30 účinkujících 8 sboristů a 7 muzikantů.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na muzikál WE WILL ROCK YOU odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.3.2020

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o party hru se slovy TEAM WORDS - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Hitler a Habsburkové - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace