SOUTĚŽ o tři knižní novinky z nakladatelství Fortuna Libri - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knižní novinky z nakladatelství Fortuna Libri - www.chrudimka.cz

Návod k použití lásky

Terapeutka Tamara Koch řeší problémy lidí kteří prošli její ordinací pravidelnou údržbu své lásky zanedbali nebo nevěděli jak ji dělat. Tamara má ke svým klientům často nekonvenční přístup její postoje překvapí její rady a postřehy jsou vtipné. Ale jak už to v životě bývá je lehčí radit druhým než sobě. Odbornice na vztahy totiž řeší i svůj osobní problém se dvěma osudovými muži. Příběhy v románu jsou inspirovány skutečnými událostmi.

Poslední polibek

Román poslední polibek je malou exkurzí do dramatické mnohotvárnosti vztahů muže a ženy. Henrietu nesmírně zranila manželova nevěra. Od života dostala nečekaně pořádnou facku. Najednou je všechno jiné. Henrieta se ale nemíní vzdát svého muže a k záchraně rodiny je odhodlaná udělat cokoliv. Nerozvážnost žárlivost a bolest jí zatemní rozum. Spáchá zločin a s tajemstvím se ve slabé chvíli svěří kamarádce. Aneta je bezradná. Neví co se strašnou informací dělat. Sama má starostí nad hlavu. Stojí před zoufalým rozhodnutím: má se vzbouřit a opustit puntičkářského manžela nebo se jednou provždy smířit s ovzduším v jejich rodině?

Zvláštní smrt mladé prodavačky dostane na starost kriminalista Fedor Durnsteiner. Jenže kapitán se místo vyšetřování víc zabývá vlastním zkrachovalým vztahem. Je přesvědčený že jeho bývalá přítelkyně si s ním jen rozmarně pohrávala dokud nezískala co si naplánovala. Zdánlivě bezvýchodné situace vyhrocené konfrontace a neočekávané zvraty ženou hlavní hrdiny k nevypočitatelnému jednání. Najdou východisko z napohled neřešitelných problémů?

Zima bez tebe

Zimní romance která vás zahřeje u srdce

Po smrti milovaného přítele se Hannah Clitheroeová ukrývá se svým smutkem před celým světem. Její nový domov Kernowská usedlost v Cornwallu který zdědila po babičce je k tomu jako stvořený. Hluboký zármutek ji brzy naruší někdo kdo má pocit že Kernowská usedlost ležící jen kousek od městečka Pethporro by měla patřit jemu. Raphael Tregar nepředvídatelný muž se špatnou pověstí se Hanně rychle dostane pod kůži. Nejvíc Hannu dostihnou babiččina tajemství z dávné minulosti a cítí se ztracenější a opuštěnější než kdykoliv předtím. Blíží se zima a začíná být víc než jasné že Vánoce už sama trávit nebude…

Chcete-li vyhrát tři knižní novinky z nakladatelství Fortuna Libri odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 29.2.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Novoroční soutěž - vyhrajte nákup v hodnotě 2000 Kč a další dárky! - www.nejfuton.cz
SOUTĚŽ: Velikonoce s Druchemou připravíme netradičně! - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky z Nakladatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace