SOUTĚŽ o tři kuchařky z nakladatelství CPRESS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři kuchařky z nakladatelství CPRESS - www.chrudimka.cz

Máma v kuchyni

Přestaňte si lámat hlavu nad tím co uvařit dětská strava srozumitelně chutně i moderně.

Přestala jste věřit že vás vaření bude bavit? Já ho miluju! A v kuchyni experimentuju. Vyhýbám se polotovarům a náhražkám. Při výběru surovin se řídím hlavou při vaření citem a zatím mi to vychází. Určitě vám nemusím říkat že si děti někdy u jídla dost navymýšlejí a je složité vymýšlet stále nové recepty. Do knihy jsem jich vybrala 70 a u všech najdete informaci o tom pro jak staré děti se hodí a tipy na jejich vylepšení aby chutnaly i tatínkům.


Máma v kuchyni 2

Zdravé vaření pro nejmenší tak aby chutnalo celé rodině.

Vařit pro děti může být oříšek. Obzvlášť tehdy chcete-li se zavděčit mlsným jazýčkům malých strávníků vytříbeným chutím tatínkům a navíc dbáte na to aby bylo jídlo výživově hodnotné. Každodenní přemýšlení jak poskládat jídelníček ke spokojenosti vás i vašich ratolestí si můžete usnadnit sáhnete-li po receptech z této kuchařky. Najdete tu rozmanité pokrmy od polévek přes hlavní jídla svačinky až k pamlskům vše roztříděno podle věku dětí s poznámkami zaměřenými na specifika vaření pro nejmenší.


Fit s Marcelou

Racionální jídelníček pro každého nepřejí se a můžete jíst skoro všechno.

K ladným křivkám je potřeba se projíst. A o tom je tahle knížka. Zbavte se strachu z jídla naučte se dobře a kvalitně stravovat tak abyste získali potřebnou energii. K tomu přidejte dobrý pocit ze sebe sama. Cesta ke krásnému zdravému a spokojenému tělu totiž vede hlavně přes ledničku. Chci vám teď předat své znalosti a zkušenosti které jsem za dobu svého působení ve fitness a nutričním poradenství nasbírala.


Chcete-li vyhrát tři kuchařky z nakladatelství CPress odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.2.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Novoroční soutěž - vyhrajte nákup v hodnotě 2000 Kč a další dárky! - www.nejfuton.cz
SOUTĚŽ: Velikonoce s Druchemou připravíme netradičně! - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky z Nakladatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace