SOUTĚŽ o deskovou hru SABOTÉR  ZTRACENÉ DOLY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru SABOTÉR ZTRACENÉ DOLY - www.chrudimka.cz

Deskovka pro sabotéry

Na druhé straně prastarého lesa se nachází zapomenuté doly. Vydejte se po nich pátrat se svým trpasličím klanem a společně překonávejte překážky vyhýbejte se pastím a trollům ale především hledejte cenné poklady! Dávejte si však pozor na draka a buďte stále ve střehu neboť je možné že někteří členové vašeho klanu hrají proti vám.

V deskové hře Sabotér Ztracené doly kartu za kartou vytváříte společně cestu lesem. Trollové vám budou blokovat cestu pasti vás budou nutit odhazovat karty z ruky a k překonávání překážek budete potřebovat odpovídající vybavení. Vaši trpaslíci putují po vytvořených cestách ke čtyřem dolům aby v nich pátrali po pokladech. Na konci kola dojde na dělení: všichni členové klanu obdrží svůj podíl ale jeden z nich hraje jen sám za sebe a jiný dokonce pracuje pro konkurenční klan. Vyhrává ten kdo během dvou kol nashromáždí nejcennější poklady a tedy i nejvíce vítězných bodů.


Chcete-li vyhrát deskovou hru SABOTÉR ZTRACENÉ DOLY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.2.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace