SOUTĚŽ o knihu DEPECHE MODE Víra & Oddanost - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu DEPECHE MODE Víra & Oddanost - www.chrudimka.cz

Depeche Mode odjakživa byli nadšení hudební vizionáři. Původně nenápadná skupina která vznikla na počátku osmdesátých let v jinak ničím výjimečném městě Basildon se stala průkopníkem britského elektropopu. Kapela která se záhy po vydání debutového alba musela vypořádat s odchodem svého zakladatele a autora většiny jejích písní Vince Clarkeho si rychle získala zapálené skalní fanoušky a postupně se stala součástí hudebního mainstreamu. Dave Gahan Martin Gore Andrew Fletcher a Alan Wilder představili světovým arénám a stadionům temné písně o sexu náboženství posedlosti a smrti.

Během čtyř desetiletí přilákala tato skupina do řad svých příznivců miliony posluchačů od Moskvy po Montevideo. Nebyla to však bezproblémová cesta. Skupina se totiž v průběhu let potýkala s ochromujícími záchvaty sebepochybování depresemi vzájemnými rozepřemi alkoholismem i katastrofální závislostí na heroinu která charismatického avšak zranitelného Gahana málem stála život.

Tato kniha je příběhem triumfu nad nepřízní osudu: od začátků kapely v Essexu až po předvečer čtyřicátého výročí jejího založení. V rukou držíte mimořádnou historii jedinečného globálního synthrockového fenoménu. Toto je příběh Depeche Mode.

Chcete-li vyhrát hudební knihu DEPECHE MODE Víra & Oddanost odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.2.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte vstup na Slavnosti moravského uzeného a vína na hradě Veveří - https://www.regionkurimsko.cz/
Vyhrajte dvě knihy Zeleninové zázraky z jednoho plechu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace