SOUTĚŽ o dva turistické průvodce po Arménii a Německu - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dva turistické průvodce po Arménii a Německu - www.chrudimka.cz

BRAT - Arménie

Prozkoumejte podmanivou Arménii s turistickým průvodcem z edice Bradt.

Průvodce obsahuje veškeré potřebné informace pro úspěšnou cestu a popisuje nejen všechny nejoblíbenější památky ale také ty které se nacházejí mimo běžné turistické trasy například národní park Dilidžan a úchvatné zalesněné hory v provincii Tavuš v oblasti která právě zažívá renesanci jako místo k objevování a návratu k přírodě; obec Areni jedno z rodišť vinařství před 6 000 lety; nebo Vayoc Dzor „rokle zármutku' jejíž vedlejší údolí jsou skvělými lokalitami pro pozorování divokého života. Nechybí obec Tatev a plánovaný národní park ani orbelyanská karavanní stanice a další pozůstatky starověké Hedvábné stezky sítě obchodních cest které kdysi křižovaly oblast Kavkazu. Průvodce navíc obsahuje záplavu nových informací pro dobrodružné cestovatele včetně rad týkajících se pěší turistiky a trekkingu táboření cestování na horských kolech lezení cestování terénními vozy a zimních sportů včetně běžkování. Pokrývá i nové dálkové stezky.

Arménie plná historie a velkolepých přírodních scenérií je vskutku podmanivou zemí. Ať už navštívíte starověké kláštery roztroušené v dramatické krajině projdete si působivá jerevanská muzea nebo se rozhodnete obdivovat složité kamenné reliéfy v Noratu na každém kroku dostanete příležitost ponořit se do minulosti tohoto národa. Přidejte si vřelé místní obyvatele skvělé možnosti pro pěší turistiku a bohatý ptačí život a rychle zjistíte proč Arménie stojí za víc než jen krátkou návštěvu.


RG - Německo

Navštivte nejlidnatější zemi Evropy s turistickým průvodcem Rough Guide.


Bylo by velkou chybou vyhnout se během cest této evropské zemi pohostinné rozmanité a bohaté na zážitky gastronomické kulturně poznávací i relaxační. Německo je symbolem houževnatosti otevřenosti a ekologického přístupu k životu a vy máte nyní možnost jej s tímto průvodcem řady Rough Guide poznat opravdu důkladně a bezpečně. Prohlédněte si dechberoucí pohádkové architektonické skvosty a ponořte se do historie která krutě zasáhla do osudů milionů lidí. Vydejte se napříč přírodními krásami po některé z cyklostezek a obdivujte se nejzásadnějším evropským myslitelům a umělcům. Nebo zde prožijte noční dobrodružství dle vašeho vkusu jehož nabídka je v místních metropolích opravdu nepřeberná.


Chcete-li vyhrát dva turistické průvodce po Arménii a Německu odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.1.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte vstup na Slavnosti moravského uzeného a vína na hradě Veveří - https://www.regionkurimsko.cz/
Vyhrajte dvě knihy Zeleninové zázraky z jednoho plechu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace