SOUTĚŽ o vstupenky na THE ILLUSIONISTS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na THE ILLUSIONISTS - www.chrudimka.cz

NEJLEPŠÍ SVĚTOVÍ ILUZIONISTÉ SE VRACÍ DO PRAHY!

Jejich loňská pražská zastávka si vyžádala o čtyři představení navíc. Nakonec jich uvedli deset a vystoupili tak před více než 25 000 diváky!

Kouzelnická elita The Illusionists se v únoru 2020 vrátí do Kongresového centra Praha kde návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků. Od pódiových iluzí přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí. To vše nabízí představení které sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá diváky ve světě kde nerozeznají realitu od iluze.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie jakým byl třeba Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií světelné efekty působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.


Chcete-li vyhrát vstupenky na THE ILLUSIONISTS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.1.2020

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte vstup na Slavnosti moravského uzeného a vína na hradě Veveří - https://www.regionkurimsko.cz/
Vyhrajte dvě knihy Zeleninové zázraky z jednoho plechu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace