SOUTĚŽ o knihu VŠICHNI TADY LŽOU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu VŠICHNI TADY LŽOU - www.chrudimka.cz

Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná může být i nebezpečná ale vždy je dobrodružná. Jiří Kalát ve svých dvaceti čtyřech reportážních příbězích místní politického-sociálně-historické klubko jistě nerozmotá celé ale nabízí řadu pohledů na události které provázely jeho roční pobyt v Jeruzalémě.

Každá kapitola ukazuje nějaký aspekt života v Izraeli nebo Palestině. S autorem se podíváte do Tel Avivu Hebronu Ramalláhu Nábulusu mezi ultra konzervativní židy nebo do uprchlických táborů v Gaze. Jeho pohled není vždy objektivní a vzhledem k místní situaci ani být nemůže.

Jde o cestu člověka který sice o konfliktu mezi Izraelci a Palestinci hodně ví přesto mu celé to soukolí do sebe ještě úplně nezapadá. I o tom jestli nakonec našel odpovědi na své otázky je kniha „Všichni tady lžou'.

Chcete-li vyhrát knihu VŠICHNI TADY LŽOU odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.1.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte vstup na Slavnosti moravského uzeného a vína na hradě Veveří - https://www.regionkurimsko.cz/
Vyhrajte dvě knihy Zeleninové zázraky z jednoho plechu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace