SOUTĚŽ o pět audioknih na CD - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět audioknih na CD - www.chrudimka.cz

Stříbrná cesta

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky Stiny Jackson jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků! za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku ale i prestižní Glass Key čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo. Ve vzdálené části severního Švédska zmizela před třemi lety z autobusové zastávky dospívající Lina. Její otec Lelle obviňuje z tragédie především sám sebe a den co den horečně prohledává okolí silnice zvané Stříbrná cesta kde byla Lina viděna naposledy. Mezitím se do místního odlehlého domu přistěhuje k podivínskému Torbjörnovi jeho nová přítelkyně se sedmnáctiletou dcerou Mejou. A osudy Lelleho a Meji se protnou tak jak by si nikdo nedokázal představit… Stříbrná cesta je thriller o hranicích dobra a zla normality a vyšinutí který je stejně úzkostný a melancholický jako cáry mlhy na opuštěné silnici.

Účinkující: Jan Vondráček Jitka Ježková
Režie: Jan Drbohlav
Hudba: Petr Hanzlík
Délka nahrávky: 1 mp3 CD | 8 h 50min


Jáma

Kříďák drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma příběh v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila… ?Joe se nikdy nechtěl vrátit do rodného Arnhillu. Ne potom co zažil se svou partou: šikanu zradu sebevraždu. Ne potom co zmizela jeho sestra Annie. Ne potom co přišel o rodiče. Ale Joe nemá na vybranou. Protože to co se kdysi stalo Annie se děje zase. Protože minulost má ve zvyku se vracet. Protože nejhorší den Joeova života nebyl ten kdy se jeho sestra ztratila ale ten kdy se vrátila.

Účinkující: Vasil Fridrich
Režie: Libor Hruška
Hudba: Zdeněk Dočekal
Délka nahrávky: 2 mp3 CD | 10 h 35 min


Mitfordské vraždy

První z řady elegantních kriminálních příběhů ve stylu Agathy Christie britštější než čaj s mlékem a okurkové sendviče! Příběh je zasazen do Asthall Manor skvostného sídla bohaté a vlivné rodiny. Je rok 1919 a mladičká Louisa Cannonová sem přichází pracovat jako guvernantka sester Mitfordových zvláště pak tvrdohlavé slečny Nancy. Šestnáctiletá dívka se smyslem pro dobrodružství se vrhne do řešení vraždy ve vlaku kterou v té době žije celá země; obětí zločinu byla sestra jejich milované chůvy. Louisa je zprvu neochotně ale potom čím dál hlouběji zatahována do záhady která s rodinou jejích chlebodárců souvisí víc než by si přála.

Účinkující: Jaromír Meduna
Režie: Hynek Pekárek
Hudba: Jan Horáček
Délka nahrávky: 2 mp3 CD | 13 h 24 min


Oběť bez tváře

Nový zářivý přírůstek do plejády hvězd švédské krimi série temných detektivek Stefana Ahnhema sklízí úspěchy v šestadvaceti zemích. POMSTA UMÍ BÝT KRUTÁ ZVLÁŠŤ JE-LI DOKONALÁ Dvě zohavené mrtvoly. Dva bývalí spolužáci. A u obou se našla třicet let stará třídní fotografie s jejich přeškrtnutými obličeji vzkaz pro Fabiana Riska. Stockholmský detektiv Fabian Risk se právě vrátil zpět do rodného Helsingborgu. Nastoupil na místní kriminální oddělení a hned po příjezdu dostane případ oněch brutálních sériových vražd. A ne náhodou na školním snímku je totiž i Fabianova tvář. Z paměti se začnou nořit vzpomínky na dětství. Vzpomínky na něž Fabian není příliš hrdý. Jedna z těch dávných událostí vyvolala něčí vražednou nenávist a krutou touhu po dokonalé pomstě…


Kříďák

Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu a nedá se před ním utéct. Cítíte to v lese ve škole i na hřišti cítíte to v domech a v lunaparku. Cítíte to na většině míst v malém městečku Anderbury… strach že vás někdo nebo něco sleduje. Začalo to na pouti roku 1986 kdy se stala ta nehoda. Toho dne potkal dvanáctiletý Eddie pana Hallorana pana Křídu. Ten přivedl Eddieho na myšlenku nevinné hry pro něj a partu jeho přátel: za pomoci křídových kreseb si mohli nechávat vzkazy. Byla to docela zábava dokud je křídoví panáčci nedovedli k tělu. Mrtvému dívčímu tělu rozřezanému na kousky. Tahle událost se jim nesmazatelně vryla do nočních můr. A třicet let poté najdou v dopisních schránkách záhadnou obálku s panáčkem a kusem křídy. Strašáci z dětských let totiž možná stále dokážou zabíjet. Kříďák debut britské spisovatelky C. J. Tudor vyšel ve 40 zemích.

Účinkující: Vasil Fridrich
Režie: Libor Hruška
Hudba: Petr Hanzlík
Délka nahrávky: 2 mp3 CD | 9 h 29 min


Chcete-li vyhrát jednu z pěti audioknih na CD odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.1.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o humorné příběhy Soutěž jedlíků a Dvakrát dole jednou nahoře - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o pět balení TRÁVNÍKU V ROLI - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o komiks Essex County - www.vasesouteze.cz
Fotosoutěž 3/2020 - www.lucasworld.cz
Velká 14denní soutěž o pleťové jednorázové masky 7th Heaven Superfood - www.chytrazena.cz
Soutěžte a dopřejte dětem skvělý zrak s Barny´s Ostříž - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace