SOUTĚŽ o knihu Jak na skvělé fotografie - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Jak na skvělé fotografie - www.chrudimka.cz

Kniha objasňuje a vysvětluje význam 80 slavných fotografií. Proč se staly slavnými? Co je na nich tak výjimečného?

Obsah knihy je rozdělen na deset tematických celků kde potom v každé z nich objevíme několik slavných snímků. Můžeme v knize najít fotografie z kategorie: práce příběh krása vztahy konflikt pohyb domov fotografie z exteriéru venkovní nečekané momenty nebo každodenní život.

Během čtení se dovídáme jak autoři k fotografii přistupují a kterých rad nebo hesel se drží. Je zajímavé číst jak postupovali při vzniku fotky a proč scéna vypadá tak jak vypadá. Všechno si předem důkladně promýšleli aby byl výsledek dle jejich představ. Každý fotograf má své specifické techniky a tím se tak liší od ostatních.

Najdete tam také přehled všech fotografů kteří jsou zmíněni v této knize. U každého je krátký text o jeho životě a fotografické cestě. Na konci knihy nechybí rejstřík ve kterém jsou uvedena jména autorů ale zároveň také názvy sbírek nebo fotografických děl která jsou v knize zařazena. Dále je v knize také časová osa která zobrazuje období vzniku určité fotografie.

Pokud vás zajímá význam a záměr pořizovaných fotografií tahle kniha vám ukáže jak a proč fotografie vznikly objasní vám danou scénu a ukáže důvod své výjimečnosti.

Chcete-li vyhrát knihu Jak na skvělé fotografie odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.12.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace