SOUTĚŽ o vzdělávací hru CESTA ŽIVOTEM - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vzdělávací hru CESTA ŽIVOTEM - www.chrudimka.cz

Hra CESTA ŽIVOTEM se zaměřuje na problematiku trhu práce konkrétně na srovnání podnikání a zaměstnání. Hráči prochází život od školní docházky až po vydělávání peněz. Během hry se musí stále rozhodovat jakého vzdělání chtějí dosáhnout jakou cestu na trhu práce zvolit jak uzavřít nejlepší obchod… a za svá rozhodnutí nést následky. Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých životních cest? Co můžete čekat od zaměstnání? Máte předpoklady být úspěšným podnikatelem? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete ukryté v této deskovce. Hra byla primárně vytvořena pro výuku na druhém stupni základních škol a středních školách ale své fanoušky už si našla i v českých rodinách které chtějí své děti zábavnou formou učit finanční gramotnosti.

Hra určena pro hráče od 12 let pro 2 8 hráčů ideální počet hráčů je 5 6. Doba trvání hry je individuální většinou 1 15 hodiny.

Chcete-li vyhrát deskovou hru CESTA ŽIVOTEM FoxGames odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.12.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o Léčivé pohádky pro dětskou duši - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Tucet pohádek Vojtěcha Kubašty - www.vasesouteze.cz
Soutěž o tři komiksy Zpráva pro Adolfa - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace