SOUTĚŽ o čtyři zábavní boxy pro školáky - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři zábavní boxy pro školáky - www.chrudimka.cz

Objevujeme: Svět

Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o světadílech a jednotlivých zemích světa obří magnetickou tabuli a puzzle s více než 80 magnetkami. Umísti magnety představující jednotlivé země světa na magnetickou tabuli. Správný světadíl snadno najdeš díky barevnému rozlišení. K tomu nalezneš v boxu knížku která tě provede všemi světadíly a v které se dozvíš spoustu informací o zemích světa jejich hlavních městech přírodních a klimatických podmínkách politickém uspořádání a mnohém dalším. Šťastnou cestu! Určeno dětem od sedmi let.

Objevujeme: Zvířata z celého světa

Kde bydlí nosorožec? Čím je zvláštní pásovec? A žijí v Austrálii skutečně draci? Odpovědi na všechny zvídavé otázky najdeš v tomto zábavním boxu pro školáky. Box obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o zvířatech z celého světa obří magnetickou tabuli s mapou světa a puzzle s více než 100 magnetkami. Umísti správně magnety představující jednotlivá zvířátka na magnetickou tabuli podle toho kde žijí a užij si spoustu zábavy! Určeno dětem od sedmi let.

Objevujeme: Lidské tělo

Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o lidském těle velkou magnetickou tabuli a puzzle s pěti sadami magnetů lidská kostra svaly orgány zuby a lidské srdce dohromady s více než 50 dílky. Rozlož si svou magnetické tabuli a jako malý chirurg na operačním sále umísti správně magnety představující různé části lidského těla. V přiložené knížce se navíc dozvíš spoustu zajímavostí o tom jak lidský organizmus funguje jak vznikají nemoci a jak svoje tělo dobře chránit. Žádné tajemství lidské anatomie ti tak nezůstane ukryto! Určeno dětem od sedmi let.

Objevujeme: Vesmír

Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o vesmíru velkou magnetickou tabuli a puzzle se čtyřmi sadami magnetů Sluneční soustava zásobovací loď ATV vesmírná raketa a skafandr dohromady s více než 30 dílky. Umísti správně magnety na magnetickou tabuli vydej se na vlastní kosmickou misi a odhal všechna tajemství vesmíru! Určeno dětem od sedmi let.

Chcete-li vyhrát jeden ze čtyř zábavních boxů OBJEVUJEME pro školáky odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 30.11.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o kuchyňského robota Sencor - www.rondo.cz
SOUTĚŽ o dvě knižní novinky z nakladatelství KAZDA - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Ranařky - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Ella v Laponsku - www.klubknihomolu.cz
VYHRAJ Radčina kuchařka bez lepku slavnosti - www.superrodina.cz
Soutěž o knížku Vezmi mě domů. Do jaké vody patřím? - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace