OUTĚŽ o hru ORIGIN a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích - www.chrudimka.cz

OUTĚŽ o hru ORIGIN a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích - www.chrudimka.cz

Blíží se další ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké který proběhne ve dnech 22. a 23. října 2019 v ABC klubu Pardubice. Víme že si rádi hrajete stejně jako my proto pro vás připravujeme zábavný a hravý doprovodný program. I v tomto roce Vás budeme postupně lákat na spoustu novinek z řad deskových her hlavolamů autíček panenek robotů i modelů.

Děti vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry které si můžete přát pod stromeček a zároveň celý rok s rodiči hrát.

Festival her a hraček pro malé i velké je zavedená prodejní výstava s aktivním doprovodným programem který pořádá reklamní a marketingová agentura PAREXPO s.r.o. Festival je určen všem od malých až po velké kteří si rádi hrají lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry hračky hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet. Nekupují zajíce v pytli! Termín festivalu je záměrně volen před vysvědčením a letními prázdninami tak i před Vánocemi aby si návštěvníci mohli nakoupit netradiční a zajímavé dárky.

Chcete-li vyhrát hru ORIGIN: Počátek lidstva a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a
staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.11.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o HIFI Sencor SMC 4300BR - www.rondo.cz
SOUTĚŽ o knižní novinky Nakladatelství MOBA - www.chrudimka.cz
Soutěž o 3 knihy Den kdy jsme se potkali - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace