SOUTĚŽ o karetní hru FLORA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru FLORA - www.chrudimka.cz

Flora je krásná jednoduchá karetní hra pro dva hráče v níž se stanete zahradníky jejichž největší chloubou jsou jejich bohaté květníky. Vypěstujte co nejvyšší květiny a sestavte z nich co nejpestřejší kytici.

O květiny se nejprve staráte společně. Do čtyř květináčů zasadíte různé druhy květin a postupně k nim přikládáte další části abyste vytvořili druhově stejnou avšak co nejvyšší květinu. Jakmile jeden z vás uzná za vhodné květinu ustřihne a později ji uváže do bohaté kytice. Vylepšovat květiny můžete i několikrát za tah avšak jakmile se rozhodnete květinu ustřihnout váš tah končí.

Vítězem se stane hráč který po dobrání všech karet dokáže uvázat kytici z květin s co nejdelšími stonky a s co nejvyšší druhovou pestrostí.

Chcete-li vyhrát karetní hru FLORA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 1.11.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Tucet pohádek Vojtěcha Kubašty - www.vasesouteze.cz
Soutěž o Léčivé pohádky pro dětskou duši - www.vasesouteze.cz
Soutěž o tři komiksy Zpráva pro Adolfa - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace