2. SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh - www.chrudimka.cz

2. SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh - www.chrudimka.cz

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí tedy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA můžete navštívit za jedno vstupné pod jednou střechou už 27. a 28. 9. 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Čeká Vás nezapomenutelná tělu i duši prospěšná beauty párty plná zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech oborů spojených s krásou.

Veletrhy kosmetiky kadeřnictví nehtového designu a zdravého životního stylu Vám nabídnou dokonalou péči a výběr toho nej přesně pro Vás. A díky veletržním slevám navíc ušetříte.

Organizátoři pro Vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou a nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami a finalistkami prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic. Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na modelaci postavy anti-aging dermatokosmetiku wellness relaxaci manikúru pedikúru a zdravý životní styl.

Dvoudenní program bude opravdu nabitý a rozmanitý.
Těšíme se na Vás!

www.veletrhkosmetiky.cz

Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh NTERBEAUTY PRAGUE WORLD OF BEAUTY & SPA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 23.9.2019

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři audioknihy Černá ozvěna - www.klubknihomolu.cz
Soutěž o tři knihy V zajetí vlčích máků - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Jeden temný trůn - www.vasesouteze.cz
Soutěž o thriller Výměna - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace