SOUTĚŽ o slovní párty hru V PASTI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o slovní párty hru V PASTI - www.chrudimka.cz

V pasti Trapwords je slovní párty hra v níž spolu se svým týmem dobrodruhů pronikáte hlouběji do podzemí. Podzemí je plné nástrah především slovních pastí jež na vás líčí soupeři ale i kleteb a monster.

Vždy jeden hráč z týmu se snaží napovědět svým dobrodruhům skryté slovo. Může jej v podstatě libovolně popisovat. Jediné na co si musí dát pozor je to aby při popisu nenarazil na slovní pasti které na něj nastražili soupeři. Ti totiž vědí jaké slovo se bude hádat. Do bločku proto napíší několik slov o nichž si myslí že by je nápověda mohla použít.

Nápověda je trochu ve stresu Nejen že nezná nastražené slovní pasti ale navíc musí vše zvládnout v časovém limitu.

Pokud je tým úspěšný a skryté slovo uhodne posune se po hrací desce hlouběji do podzemí. Zde na něj bude čekat nejen více slovních pastí ale i kletby které hru koření dalšími výzvami. Na konci cesty pak čeká jedno z pěti monster se kterým se musí dobrodruzi utkat.

Chcete-li vyhrát slovní párty hru V PASTI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.9.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři audioknihy Černá ozvěna - www.klubknihomolu.cz
Soutěž o tři knihy V zajetí vlčích máků - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Jeden temný trůn - www.vasesouteze.cz
Soutěž o thriller Výměna - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace