SOUTĚŽ o tři audioknihy z vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři audioknihy z vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

Metro 2035

Jakou cenu má pravda?
Dva roky poté co Arťom zbavil metro hrozby ‘černých ďáblůʼ žije se ženou na rodné stanici VDNCh ale neustále si v hlavě přehrává hlas jenž se na okamžik ozval z vysílačky na vrcholku věže Ostankino. Jsou snad někde další přeživší i mimo moskevské metro? Utkvělá myšlenka Arťomovi nedává spát a mění se v posedlost… až se opět vydá na cestu hledat odpovědi na své otázky. Co když tím nejhorším v metru nejsou mutanti ale sami lidé? Co je jedinec ochoten obětovat pro pravdu? A jakou pravdu jsou ochotné akceptovat masy? Kolik podob může mít strach a kolik odvahy člověk potřebuje aby vyšel z temnoty na nejisté světlo?

Muži ve zbrani

Nad Ankh-Morporkem poletuje ďábel ve městě řádí vrah a v ulicích je vůbec něco podivného. Pořádek v metropoli má za úkol udržet jediná instance Městská hlídka! Ale ta má zatím k dispozici jen desátníka Karotku Rudykopalssona teoreticky trpaslíka svobodníka Potroubla prakticky trpaslíka svobodníka Navážku trolla svobodníka Anguu ženu… tedy alespoň většinou a desátníka Nóblhócha vyloučen z lidské rasy za mnohonásobné nevhodné zákroky. Vyšetřování vraždy významného člena komunity ankh-morporských trpaslíků vede členy hlídky v čele s náčelníkem Samuelem Elániem ke zjištění že z muzea v Cechu vrahů se ztratil významný a vysoce nebezpečný artefakt jehož držení může přivodit… no většinou to skončí něčí smrtí.

Audiokniha je součástí řady Městská hlídka v rámci série ÚŽASNÁ ZEMĚPLOCHA.

Věř mi

Sérioví vrazi bývají dobří herci
Claire je herečka bez práce a zoufale potřebuje peníze. Přijme tedy nabídku právnické firmy která se specializuje na rozvody aby pro ně hrála volavku jež svádí ženaté muže. Celý proces tajně dokumentuje a důkazy předává svému zaměstnavateli aby je klientky mohly použít u soudu. Pak je ovšem žena jednoho ze sledovaných 'objektů” nalezena mrtvá a policie Claire podezřívá z vraždy. Když je podezření vyloučeno je naopak požádána aby se zapojila do vyšetřování má se vetřít do života manžela zavražděné. Shodou okolností jediného muže kterého si jí nepovedlo svést.

Chcete-li vyhrát jednu ze tří audioknih z vydavatelství OneHotBook odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.9.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o party hru se slovy TEAM WORDS - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Hitler a Habsburkové - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace