SOUTĚŽ o knihu TAJEMNÁ HISTORIE HRADŮ V ČECHÁCH A NA MORAVĚ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu TAJEMNÁ HISTORIE HRADŮ V ČECHÁCH A NA MORAVĚ - www.chrudimka.cz

Hrad to není jenom mohutné zdivo padací most kastelán a průvodkyně. Každý hrad je především příběh. Příběh jeho zakladatele stavitele obyvatel lidí poklidně žijících v podhradí nebo těch co se ho snažili dobýt srovnat se zemí či alespoň vypálit. Takových příběhů se za dlouhou existenci našich opevněných hradních sídel nastřádalo nespočet.

Při přípravě své nejnovější knihy si Magdalena Wagnerová dala za cíl sestavit výběr českých moravských a slezských hradů které jsou nejenom starobylé a krásné ale navíc je provází jímavý osud a tak je lákavé zamyslet se nad jejich historií. Ba co víc ke každému se váže nějaká poutavá historka či zajímavá legenda. Některé jsou více pravdivé jiné více smyšlené v leckterých se fikce se skutečností prolnula natolik že už není prakticky možné tyto dva světy od sebe oddělit. Ale stejně jako hrady či torza hradů z této knihy stojí za to navštívit jejich příběhy stojí za to aby byly vyprávěny.

Chcete-li vyhrát knihu TAJEMNÁ HISTORIE HRADŮ V ČECHÁCH A NA MORAVĚ odpovězte nám e-mailem na soutěžní úkol a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 2.9.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o Apple AirPods 13 bezdrátová sluchátka - www.rondo.cz
SOUTĚŽ o knihu Michael Jackson král popu - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu My Little Pony Hravá knížka - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Máslem dolů - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Bystrohlaví - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace