SOUTĚŽ o vstupenky na FRIENDS FEST 2019 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na FRIENDS FEST 2019 - www.chrudimka.cz

FRIENDS FEST Přátelský rodinný festival plný Ameriky
17. srpna 2019 na Dostihovém závodišti v Pardubicích

Co pro vás znamená Amerika? Je to dusot koňských kopyt nebo zvuk nadupaných motorů? Tóny rock´n ´rollu? Chuť hamburgerů?

Jestli Vás baví cokoli z toho přijďte si to opět užít 17. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích. Právě tam se bude konat den plný Ameriky 4. ročník úspěšného multižánrového festivalu FRIENDS FEST.

Na východ Čech dorazí divoký západ. V aréně proběhnou všechny disciplíny pravého rodea na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů včetně nejznámějších legend a veteránů. Srdce se rozbuší milovníkům rock´n ´rollu i amerického country.

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Na festival dorazí i američtí dragouni tedy 2nd CAVALRY REGIMENT. K vidění bude i nejznámější tank druhé světové války tank M4 Sherman.

Celý den opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Martina Komárka dechberoucí kaskadérská vystoupení v podání Pavla Vika 'MAXE”a oku lahodící stylové módní přehlídky.

Že nemáte hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně tady bude připraveno mnoho zábavného. Dětský den bude letos ještě bohatší s mnoha novými atrakcemi! Nově bude otevřena velká Fun zóna kde se představí Kovy MenT Renne Dang Sharlotta a Parkourové workshopy se Smusou.

A večer to na plné pecky rozjede legendární americká zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro!

Na festival přijede i pan Stephen B. King velvyslanec USA v České republice.

Celým programem vás budou provázet Martin Dejdar a Petr Vacek.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na FRIENDS FEST 2019 odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.8.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky do Pardubic na kapelu OMEGA - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Severský bestiář - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Trpaslíci z pařezového domečku - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Příběhy šampionů Pro budoucí sportovní hvězdy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace