SOUTĚŽ o knihu Vinyl: Umění výroby desek - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Vinyl: Umění výroby desek - www.chrudimka.cz

Náš svět se sice stále digitalizuje ale milovníci hudby dobře vědí že ty pravé nahrávky se nacházejí na gramodesce. Proto prodej vinylových alb stále prudce stoupá.

Kniha Mikea Evanse je okázalou vizuální oslavou úžasných dějin a triumfálního návratu tohoto média. Autor vytahuje z polic a přepravek těžké osmasedmdesátky a živé pětačtyřicítky výstřední EP i kultovní LP. Hlavní pozornost přitom věnuje zejména vývoji desek od šelaku k vinylu tajemství zpráv z koncových drážek limitované edice barevné vinyly a luxusní 180gramové reedice nad nimiž jásají fanoušci i sběratelé. Nezapomíná přitom ani na legendární obaly desek včetně prací Reida Milese Rogera Deana Petera Savilleho a studia Hipgnosis. Své místo zde mají i dějiny a vývoj různých předních značek jako Atlantic Audio Fidelity Casablanca Decca Def Jam Motown Verve atd. jakož i průlomoví umělci a jejich přelomové nahrávky od prvních pětačtyřicítek jako „Texarkana Baby” Eddyho Arnolda až po představitele vinylového revivalu Jacka Whitea a jeho album Lazaretto.

Chcete-li vyhrát knihu Vinyl: Umění výroby desek odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 29.7.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž NEJFUTON DESIGN - vyhrajte nákup v hodnotě až do 20 000 Kč! - www.nejfuton.cz
Soutěž o knihu Disney - Co kdyby... Starý jako čas sám - www.vasesouteze.cz
Soutěž o pohádkovou knihu Domeček pro šneka Palmáce - www.vasesouteze.cz
Soutěž o kuchařku Vaříme bez plýtvání - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace