SOUTĚŽ o vstupenky na XVI. keltský LUGHNASAD na hradě Veveří - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na XVI. keltský LUGHNASAD na hradě Veveří - www.chrudimka.cz

Vám a nejen Vám kterým v žilách koluje divoká keltská krev a v hrudi tluče romantické srdce je určen tradiční věhlasný festival LUGHNASAD pořádaný CK a KČT KUDRNA který bude opět zasazen do nitra hradu Veveří. Vše vypukne 3. 8. a zahrají vám GWALARN Brno úvodní koncert této legendární bretoňské kapely zadara … dále od 15 hodin energické kapely > ISARA Mladá Boleslav MUSICA BALKANIKA Brno DICK Ó BRASS Praha ASONANCE Praha a CLAYMORE Brno.

Uvidíte budování keltského ležení KELTOI. Vyzkoušíte si dávné keltské žití včetně řemesel her pro děti i dospěláky věštění magie či rituálního malování na tělo.

I tentokráte vystoupí soubor LA QUADRILLA s irskými a skotskými tanci sdružení SKOTSKÝ PES s dudáckými ukázkami i soubor DÉMÁIRT s nápaditým irským tancováním … nebude chybět ani tradiční BUBENICKÉ JAMMOVÁNÍ či úžasné ohňové překvapení v podání CARPE NOCTEM.

www.kudrna.cz/kct/festival-lughnasad

Chcete-li vyhrát vstupenky na keltský festival LUGHNASAD na hradě Veveří odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 25.7.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž NEJFUTON DESIGN - vyhrajte nákup v hodnotě až do 20 000 Kč! - www.nejfuton.cz
Soutěž o knihu Disney - Co kdyby... Starý jako čas sám - www.vasesouteze.cz
Soutěž o pohádkovou knihu Domeček pro šneka Palmáce - www.vasesouteze.cz
Soutěž o kuchařku Vaříme bez plýtvání - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace