SOUTĚŽ o vstupenky na festival BENÁTSKÁ! s Impulsem - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na festival BENÁTSKÁ! s Impulsem - www.chrudimka.cz

27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem 2019 se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend a to od čtvrtka 25.7. do neděle 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.

Vůbec poprvé vystoupí na Benátské! zpěvák Karel Gott! Mnohonásobný zlatý slavík oslaví na festivalu svoje 80. narozeniny takže čtvrteční Večírek bude velký a jistě se máme na co těšit!

První potvrzené kapely pro rok 2019 jsou švédská rocková formace Europe Karel Gott Richard Müller No Name Michal Hrůza Marek Ztracený zpěvačka Lenny Sebastian Ben Cristovao Paulie Garand nebo David Stypka.

A na koho se můžete těšit dál?
Po čtyřech letech a v nové sestavě se na Benátskou! vrací kapela Chinaski v čele s Michalem Malátným! Dále mezi prvními potvrzenými kapelami najdeme Čechomor Michala Hrůzu s kapelou Hrůzy Marka Ztraceného slovenské No Name kapelu Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem písničkáře Jaroslava Uhlíře zpěvačku Lenny Sebastiana Bena Cristovao Paulie Garanda nebo Davida Stypku! Na Benátskou! se vrací i Václav Neckář s kapelou Bacily jehož vystoupení muselo být bohužel vzhledem k počasí minulý ročník zrušeno. Festivalový lineup dále doplňuje slovenský zpěvák Richard Müller a jeho Band který na festival doveze speciální vystoupení v rozšířené sestavě se dechovou a vokální sekcí! Svoje zastoupení mají v první várce i kapely pro příznivce tvrdších žánrů. Na Benátskou! opět zavítá legendární moravská kapela Traktor a chybět nebudou kapely Walda Gang Harlej Alkehol Doctor PP a metalové formace Törr nebo Root. O punkový nářez se postarají legendární E!E SPS a punk-rock i se skotskými dudy dovezou Pipes and Pints. Ze zahraničí dorazí i legendární švédská rocková formace Europe.


Prostorný areál na dohled od siluety Ještědu s pěti pódii rozmístěnými tak že se lidé netlačí. Čistý neustále uklízený areál bez bláta stánkaři kteří procházejí přísným výběrem velké dostupné parkoviště posílená místní doprava zdarma přímé autobusy z Prahy festivalová vinárna nejdelší skluzavka ze všech hudebních festivalů v Čechách i na Slovensku nebo doprovodný program pro všechny generace.

Již osmým rokem se festival Benátská bude odehrávat ve Vesci u Liberce. Příznivá poloha areálu umožňuje dobrou dopravní dostupnost komfortní zázemí a případná nepřízeň počasí nemá žádný vliv na program.


Za 27 let se může festival pochlubit pozoruhodným výčtem známých hvězd které na ní vystoupily. O tom že pořadatelé dbají také na čistotu areálu během festivalu svědčí i to že v posledních letech pravidelně získávají ocenění 'Čistý festival”.

Chcete-li vyhrát vstupenky na festival BENÁTSKÁ! s Impulsem odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.6.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o bezdrátová sluchátka Trust Duet XP - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o trendy látkové vějíře z vlastní kolekce Bella Rose - www.chytrazena.cz
Soutěž o tekuté rtěnky a laky na nehty 7DAYS od Reginy - www.chytrazena.cz
Soutěž o vstupenky na rodinný den do Šiklova mlýna - www.chytrazena.cz
Vyhrajte tři knihy Tajemství hedvábného vějíře - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na Choltické pivní slavnosti - www.chrudimka.cz
Soutěžte s S1 Center Liberec o 10 poukázek na nákup! - www.saller.com
Soutěžte s S1 Center Žďár o 10 poukázek na nákup! - www.saller.cz
Soutěž o knihu Pohřbené tajemství - www.vasesouteze.cz
Soutěž o tři audioknihy Říkají mi Lars - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace