SOUTĚŽ o vstupenky na BEKO Fresh Festival a degustaci menu Zdeňka Pohlreicha - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na BEKO Fresh Festival a degustaci menu Zdeňka Pohlreicha - www.chrudimka.cz

15. 16. června 2019 Areál dostihového závodiště Pardubice

Sedmý ročník gurmánské akce Beko Fresh Festival která se koná v Pardubicích v areálu dostihového závodiště o víkendu 15 16. června slibuje inovovaný program neotřelé speciality a gastronomické zážitky spoustu zábavy v doprovodném programu.

Tradiční tvář festivalu Zdeňka Pohlreicha doplní další hvězdy kuchařského nebe Roman Vaněk a Radek David moderátor herec a kuchař Ivan Vodochodský a také herec a autor blogu Gastromapa Lukáš Hejlík. Upgrade zažívá doprovodný program dětská pivní i vinařská zóna. Návštěvníci zažijí na vlastní chuťové buňky novinky a trendy v gastronomii přípravu ryb poke bowl vaření na přímém ohni a mnoho dalšího.

Beko Fresh Festival se v Pardubicích poprvé představil v roce 2013. Od té doby se rozrostl nejen co do rozlohy a počtu míst konání ale také v oblasti nabídky toho nejlepšího co se z gastronomie u nás dá najít.

Chcete-li vyhrát 5 x 2 vstupenky na vstupenky na BEKO Fresh Festival v Pardubicích a degustaci menu Zdeňka Pohlreicha odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.6.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Pod španělským sluncem - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace