SOUTĚŽ o vstupenky na festival VOTVÍRÁK - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na festival VOTVÍRÁK - www.chrudimka.cz

Festival Votvírák 14. do 16. června 2019 je největší český festival který již tradičně otvírá festivalové léto startuje do roku 2019 s novou energií a řadou novinek. Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 70 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy. Votvírák je unikátní svoji polohou v areálu letiště v Milovicích a pojme bez problémů až 100 tisíc návštěvníků. Velkou popularitu festivalu získalo právě zejména jeho zaměření na široké spektrum publika s důrazem na mladou generaci a rozlehlý areál jen pár kilometrů na dohled od Prahy.

Dramaturgická koncepce Votvíráku je tradičně zaměřena výhradně na českou a slovenskou scénu ve třech hlavních pilířích: rock/hard & heavy kvalitní mainstreamový pop a v poslední době také hip hop a taneční scéna.

Na Votvíráku najdete řadu dalších aktivit kterou festival nabídne svým návštěvníkům počínaje herními zónami přes nejrůznější adrenalinové sporty až po tvůrčí dílny. Samozřejmostí bude chill-outová zóna adrenalinové sportovní atrakce a pestrá nabídka gastronomie všech možných typů i cenových hladin. Non stop zóna složená ze sestavy hudebních barů může připomenout leckteré slavné 'zábavové” ulice našich i evropských měst. Festival se nachází na na ploše 210 hektarů pojme kolem 20 000 stanů a umožní parking pro více než 10 000 automobilů. Pozornost je věnována především bezpečnosti návštěvníků a ekologickým aspektům i s přihlédnutím k faktu že areál a jeho okolí jsou výjimečným přírodním biotopem s unikátní faunou a flórou.

Chcete-li vyhrát vstupenky na hudební festival VOTVÍRÁK odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 8.6.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: S probiotiky BIOPRON FORTE si užijte léto naplno - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o knihu Veliký tůdle - www.vasesouteze.cz
Soutěž o průvodce Procházky Prahou - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace