SOUTĚŽ o vstupenky na ANIMEFEST 2019 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na ANIMEFEST 2019 - www.chrudimka.cz

24. 26. května 2019 Brno Výstaviště

V pátek 24. května 2019 ovládne brněnské výstaviště největší český festival japonského komiksu mangy animovaného filmu anime a japonské kultury Animefest 2019. Letos slaví tento třídenní festival již šestnácté narozeniny a rozhodně se tedy máte na to těšit.

Můžete se těšit na zábavné soutěže praktické workshopy spoustu kvalitních tematických přednášek a promítaní starších i nových anime. Nejočekávanější částí programu je Cosplay soutěž ve které se návštěvníci utkají o titul nejlepšího cosplayera. Vítěz pak bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži European Cosplay Gathering. A bude jich na akci opravdu hodně což přispívá k naprosto úžasné atmosféře festivalu kterou si nemůžete nechat ujít!

Můžete si také vyrobit vlastní kostým ať už inspirovaný postavou z anime či hry nebo něčím zcela jiným. Nicméně přijet v převleku rozhodně není podmínkou pro vstup.

Stejně jako loni dorazí několik zahraničních hostů kteří budou vést vlastní přednášky nebo zasednou v porotě Cosplay soutěže. Pro návštěvníky bude k dispozici rozšířená deskoherna kde si budete moci zahrát nejen tradiční japonské deskovky či si zasoutěžit o hodnotné ceny. Těšit se můžete i na spoustu prodejních stánků s anime a manga předměty.

Chcete-li vyhrát jednu ze tří vstupenek na ANIMEFEST 2019 odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.5.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Dej mi své jméno a Najdi mě - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace