SOUTĚŽ o kvízovou hru ZPÁTKY DO LAVIC - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kvízovou hru ZPÁTKY DO LAVIC - www.chrudimka.cz

Vraťte se zpátky do školní lavice. Společenská kvízová hra Zpátky do lavic prověří vaše znalosti ze základní školy.
Víte jak se jmenuje hlavní město uvnitř kterého se nachází jiný svrchovaný stát? Kterou válku oficiálně ukončila Versailleská mírová smlouva? Jak často se v ČR konají komunální volby?

Ve hře na vás čeká 1200 otázek rozdělených do 6 vyučovacích předmětů český jazyk matematika dějepis přírodopis zeměpis a výchova k občanství. Hrajete všichni najednou a úkolem je v časovém limitu odpovědět na 5 otázek z daného předmětu. Za každý předmět dostanete opravdovou známku a na konci hry obdržíte vysvědčení.

Hru zpestří akční karty Přestávka díky kterým můžete například opisovat od spolužáků.

Hra Zpátky do lavic obsahuje: 300 karet s 1 200 otázkami poznámkový bloček 50 karet Přestávka 6 fixů s mazátkem 6 mazatelných destiček Vysvědčení elektronický časovač s baterií a pravidla.

Chcete-li vyhrát kvízovou hru ZPÁTKY DO LAVIC od vydavatelství ALBI odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.5.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Pod španělským sluncem - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace