SOUTĚŽ o dva turistické průvodce z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dva turistické průvodce z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

Namibie
Vydejte se na dobrodružnou výpravu do Namibie země pouští a jedinečné přírody!

Jestlipak víte kolik kilometrů je dlouhá Namibská poušť a jak jsou vysoké Viktoriiny vodopády? Nový průvodce po Namibii vám prozradí další zásadní i drobné zajímavosti ze světa této divoké překrásné země jako stvořené pro dobrodružství. Zjistíte na co se připravit před cestou jak neurazit původní obyvatele co předcházelo současné samostatnosti Namibie jak předejít tomu abyste se ztratili v divočině a mnoho dalšího. Vydejte se k Ďáblovu hrnci úžasnému přírodnímu úkazu kde se můžete vykoupat ve fantastické výšce na vrchu Viktoriiných vodopádů vyberte si z ručně vyráběných suvenýrů afrických žen a prohlédněte si tajemné prastaré jeskynní malby.

Díky Rough Guide průvodci po Namibii zjistíte vše zajímavé jak o kultuře této země tak o všem na co byste neměli zapomenout a zejména o neskutečně bohaté fauně a flóře.

Skotsko
Vydejte se do Skotska po stopách Jamese Bonda i Seana Conneryho.

Skotové jsou svérázný ale pohostinný národ rozesetý mimo území Skotska po celém světě. Nové vydání průvodce Rough Guide po Skotsku před vás rozestře paletu možností po kterých se rozhodně vydejte budete-li se chtít s touto drsnou ale půvabnou zemí seznámit.

Dozvíte se co se stalo při vyklízení Vysočiny počíháte si na Lochnesskou příšeru navštívíte další třpytivá jezera a hory prohlédnete si historická zákoutí Glasgow a Edinburghu. Připravte se na specifické počasí panující ve Skotsku a vydejte se za zvuky dudáků do této překrásné země a to za pomoci tohoto tematicky členěného průvodce s cennými kontakty spoustou map a fotografií.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Chcete-li vyhrát turistické průvodce z řady Rough Guides Namibie a Skotsko odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.4.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Osvětimská ukolébavka - www.vasesouteze.cz
SOUTĚŽ o deskovou hru LUXOR - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Moře potkalo oblohu z nové ZÁSILKY Z KNIHOZEMĚ - www.vasesouteze.cz
25 let s Moníncem 25 možností vyhrát - www.moninec.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace