SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh - www.chrudimka.cz

Jeden z nejlepších dárků pro ženy je tady. Poprvé v historii dva největší veletrhy kosmetiky kadeřnictví nehtového designu a zdravého životního stylu spojily své síly. Na jednom jediném místě za jedno vstupné se s námi vydáte na dámskou jízdu plnou nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech beauty oborů. Tady si milé dámy nadělíte to co si opravdu zasloužíte. Dokonalou péči a výběr toho nej pro Vaši tvář tělo i duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte.

15. 16. března 2019 se konají v Praze veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA. Těší se na vás několik stovek vystavovatelů zastupujících stovky prestižních značek.INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z nehtového designu kadeřnictví a dalších oborů spojených s krásou. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech zejména na anti-aging dermatokosmetiku modelaci postavy wellness relaxaci manikúru pedikúru a zdravý životní styl.

Dvoudenní program bude opravdu nabitý a rozmanitý.
Těšíme se na Vás!
www.veletrhkosmetiky.cz

Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky a vstupenky na kosmetický veletrh INTERBEAUTY PRAGUE WORLD OF BEAUTY & SPA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.4.2019

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na THE ILLUSIONISTS - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Prorokova zima - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace