SOUTĚŽ o knihu Dárky z přírody - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Dárky z přírody - www.chrudimka.cz

Dárky z přírody 100 nápadů na tvoření s dětmi v přírodě se skrývá spousta pokladů z nichž lze vytvořit originální a jedinečné dárky. Z okvětních lístků se mohou stát čaje nebo girlandy z větviček rámečky na obrázky a díla k zavěšení z kamenů figurky a z bobulí marmelády…

100 dárků z přírody které představuje tato plnobarevná a neobyčejně krásná kniha lze všechny vyrobit prostřednictvím jednoduchých pomůcek a bez problémů to zvládnou i děti v některých případech za přítomnosti dospělých.

Chceš něco darovat? Tak zkus hledat v přírodě! Má připravenou spoustu krásných dárků!

Co třeba:

Rostliny: co říkáš kandovaným okvětním lístkům nebo zářivě rudému psacímu inkoustu z muškátů? Nebo si raději spleteš prostírání z trávy či vytvoříš originálního medvěda z měkkého mechu?
Semena: Napadlo tě někdy vyrobit si z fazolí pestrobarevný náhrdelník nebo proměnit různá semínka a lusky ve fascinující svícny?
Dřevo: Líbilo by se ti darovat někomu obrázek v jedinečném rámu z větviček a klacíků?
Hlína: Je libo vytvořit si vlastní figurky nebo mističky z jílu?
Kameny: A co takhle překvapit pestře pomalovanými oblázky pro napínavou deskovou hru nebo proměnou kamene v umělecké dílo?
A to nejlepší nakonec: až na několik málo potřeb z obchodu najdeš všechny dárky přírody zadarmo v zahradě u potoka v lese nebo na poli.

Autor

Helena Arendtová S psaním populárně naučných knih začala Helena Arendtová ve svých 55 letech. Předtím studovala umění a pedagogiku vyučovala na školách a působila jako lektorka v oblasti vzdělávání dospělých. Je malířka a sochařka. Při své práci využívá bohatství přírody; zvlášť intenzivně se zabývá minerálními a rostlinnými barvivy která se vyznačují jedinečnou krásou. Od začátku své umělecké tvorby se věnuje i keramické plastice kterou vypaluje starodávnou technikou v ohni a kouři.

Chcete-li vyhrát knihu Dárky z přírody odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.3.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Drak s čokoládovým srdcem - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace