SOUTĚŽ o balíčky kosmetiky z řady #ALCINA Style - www.zenyprozeny.cz

SOUTĚŽ o balíčky kosmetiky z řady #ALCINA Style - www.zenyprozeny.cz

Vyhrajte v naší soutěži balíček kosmetiky z řady ALCINA Style! Ať už toužíte po nedbale upraveném účesu uhlazeném looku nebo stylu á la lví hříva bude vám #Strukturovací styling-sprej skvělým pomocníkem - dodává silné zpevnění. #Nepěnivá fénovací emulze je objemový zázrak který propůjčuje vlasům lehké zpevnění a vyhlazuje jejich strukturu. Dokonalých pružných vln dosáhnete pomocí #Fénovacího spreje pro hladké vlny. Ten zároveň vyhlazuje vlasovou strukturu a pomocí anti-frizz faktoru krotí létající vlasy. Předejděte poškození křehkosti a lámavosti vlasů v důsledku působení žáru při fénování žehlení či kulmování s #Ochranným sprejem před teplem. Sprej poskytuje maximální ochranu až do 230 °C která ve vlasech vydrží 12 hodin. Toužíte-li po trendy plážových vlnách nebo ležérních účesech pak pro vás bude správnou volbou #Ultralehký sprej s mořskou solí. Všechny elegantní nedbalé i hladké účesy dosáhnou dokonalosti díky #Neviditelné styling-pastě. Poskytuje přirozené nezatěžující zpevnění a účesům dodává moderní ráz.
Tři správní luštitelé obdrží balíčky od Alciny v každém je Nepěnivá fénovací emulze Strukturovací styling-sprej a Ochranný sprej před teplem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.2.2019

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Busny: Tam - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace