SOUTĚŽ o vstupenky na výstavu PIXAR  30 let animace - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na výstavu PIXAR 30 let animace - www.chrudimka.cz

Výstava seznámí návštěvníky s tvorbou světoznámé animace

Od 15. 2 do 26. 5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa Pixaru. Výstava s názvem Pixar 30 let animace představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů představí originální skici a postupy které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice.

Od prvních krátkých animovaných filmů k Toy Story až po Úžasňákovi. Více než třicet let vývoje a práce z malé skupiny nadšenců až k nejslavnějšímu animačnímu studiu planety. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat celkový vývoj studia Pixar. To vše představí velkolepá výstava kterou od 14. února 2019 budou mít možnost navštívit fanoušci v České republice. V rámci expozice uvidí stovky originálních skic slavných postaviček které znají z pláten kin. Projdou celkovou historií studia která je spjata s velkými osobnostmi jako je například Steve Jobs zakladatel značky Apple zjistí jaké to je tvořit animovaný film a co všechno předchází tomu než daný charakter ožije a začne vyprávět příběh.

Výstava Pixar 30 let animace je oficiální putovní expozicí významného studia které v roce 1995 uvedlo na plátna kin přelomový film Toy Story a přepsalo tak historii animace. V rámci expozice usednou návštěvníci do kinosálu nazvaném „Artscape' kde zhlédnou speciální film ve kterém se na jednom plátně potkají nejznámější charaktery které pod hlavičkou Pixaru vznikly. Velkým lákadlem bude také speciální zařízení Zoetrop díky kterému ožijí modely postaviček přímo před zraky diváků.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na výstavu PIXAR 30 let animace odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.3.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Pod španělským sluncem - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace