SOUTĚŽ o vstupenky na Lord of The Dance - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Lord of The Dance - www.chrudimka.cz

3. března 2019 od 19:00 hodin ČSOB Pojišťovna ARENA Pardubice

MICHAEL FLATLEY'S LORD OF THE DANCE / DANGEROUS GAMES Tour 2019

Famózní a nedostižní Lord Of The Dance se již po dvanácté vracejí do České republiky aby opět uchvátili zdejší publikum. Při posledním turné v roce 2017 se jim nadšení diváci odměnili dosud rekordní návštěvností! Celkem u nás toto představení shlédlo neuvěřitelných bezmála sedm set tisíc návštěvníků.
Zbrusu nová taneční čísla dokonalé vizuální technologie i zvuk efektní světelný park překrásné kostýmy nová hudba skladatele Gerarda Fahyho a 40 nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho to jsou Dangerous Games.

Představení plné klasických „riverdancing' tanečních výstupů tak charakteristických pro irský tanec vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Choreografka spoluzakladatelka taneční skupiny Lord of the Dance a zároveň ikona irského tance Marie Duffy Pask v rozhovoru pro server Proženy.cz z vysvětluje fenomenální úspěch této show takto: „Myslím že toto představení je neuvěřitelně nabité energií. Líbí se opravdu širokému spektru diváků bez ohledu na věk či pohlaví. A také je to veselá show lidé v průběhu představení vstanou a podupávají si nebo pobrukují do rytmu. Energie tanečníků se přenáší na publikum atmosféra Lord of the Dance je proste elektrizující. Já sama zažívám při sledování této show stejně pocity dodnes!'

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na Lord of The Dance do Pardubic odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.2.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Busny: Tam - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace