SOUTĚŽ o vstupenky na Vojtu Dyk a B-Side Band v Chrudimi - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Vojtu Dyk a B-Side Band v Chrudimi - www.chrudimka.cz

Vojta Dyk za doprovodu B-Side Bandu zahraje 26. února 2019 od 20:00 hodin ve sportovní hale v Chrudimi. Už teď se můžete těšit na velkolepou hudební show.

Spojení Vojty Dyka Josefa Buchty a osmnácti vynikajících instrumentalistů z B-Side Bandu sklízí po celé republice nevídané úspěchy. Myšlenka dát dohromady tři zajímavé osobnosti byla prvně určená festivalu Jazz Groove Brno. Jakmile se však oba koncerty B-Side Bandu v jihomoravské metropoli vyprodaly za necelé dva dny kapela rychle pochopila že o něco tak úžasného nemůže ochudit ani ostatní fanoušky napříč republikou. V roce 2017 navštívil Vojta Dyk s B-Side Bandem více než 50 měst. Jejich koncerty jsou živé barevné a do posledního slova a pohybu propracované. Tato vystoupení baví diváky všech věkových skupin muže i ženy.

V roce 2018 pojali své koncertování trošku komorněji a jejich barovou show jsme mohli vidět třeba na Colour Of Ostrava Sázava Festu nebo Mezi Ploty a klubové koncerty byly pouze čtyři. Proto jsme se rozhodli tuto velkolepou podívanou přivést po dvou letech opět i do pardubického kraje. V úterý 26. 2. 2018 se můžete těšit ve sportovní hale v Chrudimi nejen na Vojtu Dyka ale i celé B-Side Band pod vedením jejich bandleadra Josefa Buchty.

Chcete-li vyhrát vstupenky na Vojtu Dyk a B-Side Band v Chrudimi odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.2.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Busny: Tam - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace