SOUTĚŽ o vstupenky na The Australian Pink Floyd Show do Pardubic - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na The Australian Pink Floyd Show do Pardubic - www.chrudimka.cz

Po oslavě ke 30 letům na světových podiích se nejslavnější tributní 'Pink Floyd” kapela vrací do Čech s novou show pro rok 2019. V rámci své All That You Love tour zavítá 26. 2. 2019 do Pardubic a 27. 2. 2019 do Brna kde představí nesmrtelné písně Pink Floyd které nejvíce znamenají jak pro kapelu tak i pro samotné fanoušky Pink Floyd po celém světě. Uslyšíte skladby ze všech etap a hudebních cest kultovních Pink Floyd a kapela tak posílí svou oddanost k dědictví Barretta Waterse Gilmoura Wrighta a Masona se svojí show která odkazuje k legendární produkci Pink Floyd. S využitím nejmodernějších osvětlení videí laserů nafukovacích postav a neuvěřitelného živého zvuku který je již standardem všech představení TAPFS slibuje tato celosvětově uznávaná show nezapomenutelný audio-vizuální zážitek.

The Australian Pink Floyd Show je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Ohromující hudební produkce se zaměřením na hudební a vizuální detail učinily z této show jeden z nejžhavějších hudebních artiklů na hudební scéně vůbec. The Australian Pink Floyd Show se již několikrát objevili v televizích hudebních časopisech dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách mj. v The Times či The Guardian.

Čeká nás tak opět velkolepá živá produkce s nejmodernějšími světelnými efekty lasery speciálně navrženými video projekcemi a animacemi promítanými na obrovské kruhové obrazovce a LED stěnách nafukovacími postavami ikonických pinkfloydovských alb jako např. gigantický růžový klokan prase či učitel. To vše v doprovodu 10členného ansámblu hrající skladby s precizností a maximálním důrazem na detail a zvuk který je zdokonalován již po více než 30 let. To vše slibuje nezapomenutelný 'must see” zážitek pro všechny fanoušky Pink Floyd ale také milovníky hudby obecně.

Když se v roce 1988 skupina pěti mladých lidí z Adelaide dala dohromady a začala jen pro radost hrát písně Pink Floyd v pronajaté školní místnosti skoro nikdo netušil že tento projekt posléze pojmenovaný 'The Australian Pink Floyd Show' také známy mezi svými fanoušky jako 'Aussie Floyd' bude po následujících 30 let plnit světové arény. Tomuto již od začátku velice ambicióznímu projektu kapely která se hlásí k bezmezné oddanosti věrné reprodukci noty po notě zvuku po zvuku hudby Pink Floyd tehdy věřil jen opravdu málokdo.

Chcete-li vyhrát vstupenky na The Australian Pink Floyd Show do Pardubic odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.2.2019

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o meruňkové novinky v péči o vlasy - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o audioknihu Skleněný pokoj - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Lord John a Ďáblovy ruce - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace